Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

Yuvarlak Yüze Yakışan Saç Modelleri

Her kadının yüz tipi birbirinden farklıdır. Bazıları uzun, bazıları oval, bazıları kare bazılarının da yuvarlaktır.

[ads2]Birçok kadın ve erkek yuvarlak yüz tipini kendilerine yakıştıramaz ve kendilerini zayıf olsalar dahi şişman görürler. Ama yine de yuvarlak yüzlü olmak o kadar da kötü bir şey değildir. Hatta yuvarlak yüz şekli kişiye sempatik bir ifade katmaya da yardımcıdır. Yuvarlak yüz şekli olan kadınlar için dünyaca üncü güzel şarkıcı Selena Gomez’den saç modellerini sizler için seçtik. Onun da yüz hatları dolgun ama ne kadar hoş siz de görüyorsunuz.

Yanı yuvarlak yüze sahip olanların durumu o kadar da vahim değil. İşte sizin  için seçtiğimiz birbirinden güzel saç modelleri.

[ads1]
Tamamen  saçları üstten topladığınızda başınızın üzerindeki tersten tarayıp kabartın.
At kuyruğu yapacaksanız eğer önden biraz saç bırakmanız yüzünüze farklı bir ifade katacaktır.  Siz de farketmiş  olacaksınız ki  saçlarını salık bıraksa da hepsini toplasa da  saçlarını yapıştırmamış sürekli kabarık halde tutmuş.
Çünkü kabarık  saç her zaman yüzn ön plandan çekilmesini sağlar odak noktasını saçlar oluşturur.Sizin için yuvarlak yüze yakışan saç tüyolarını paylaştık. Umarız siz de bu tavsiyelerimize kulak verip kendinizi daha iyi hissederiniz…

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz