Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Kasım 2018

Yılın En İyi Aşk Filmi: Aşk Sana Benzer

[ads1] 2015 yılının en dokunaklı ve  en romantik aşk filmleri kategorisinde yerini almaya aday yerli bir film: Aşk sana benzer.
Filmde başrol oyuncusu olarak ekranlarda sıkça gördüğümüz 2 başarılı kişi: Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’i bu filmde bir arda görüyoruz.  “Aşk Sana Benzer”in ilk teaser fragmanı internete düştü. 2015 yılının aşk filmi hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar ve  ilk fragmanı Kadının Kitabı.com’da.

ask sana benzer filmi

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve  Fahriye Evcin’in büyük bir merakla beklenen romantik filmi “Aşk Sana Benzer“in kamera arkası görüntüleri daha önceden görülmüştü. Şimdi de filmin gerçek sahnelerinden toparlanıp yapılan ilk fragman da elimize ulaştı.

Filmde Fahriye Evcen’in kendi sesiyle söylediği “Hasretinle yandı gönlüm” türküsü de fragmanda oldukça dokunaklı olarak buluşuyor.

[ads2]Aşk sana benzer filmi ne zaman vizyona girecek diye bekleyenler için çok kısa bir zaman kaldı diyebiliriz. Film yaklaşık 2 ay sonra 23 Ocak 2015’te seyircisi ile buluşacak.
Kısaca filmin konusundan bahsetmek gerekirse, Burak Özçivit, Ali  karakteriyle sahil kasabasında balıkçılık yapar ve küçük bir restoran işletir.  Fahriye Evcen de Deniz ismiyle bu sahil kasabasına  yeni taşınmış ve bir dondurmacıda iş bulup çalışmaya başlamıştır. Daha sonra bazı sebeplerle bu iki genç tanışarak aralarında geçen romantik aşk anlatılıyor. Film hakkında daha detaylı bilgiye sahip değiliz ancak  A.Taner Elhan’ın yönetmiş olduğu bu filmde Selim Bayraktar, Birsen Dürülü ve Kaya Akkaya da rol alıyor.

İşte filmin konusunu oluşturan kısacık bir kesit. Aşk sana benzer filminin ilk fragmanı…

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz