Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Kasım 2018

Yılbaşında Anneniz İçin En Güzel Hediyeler

Yeni yıla sayılı günler kala herkes de bir heyecen ve “anneme bu yıl yılbaşında ne alacağım?” endişesi var. Aslında anneler çocuklarından hiç bir şey istemeseler de onlardan küçük bir hediye almak daima mutlu eder. Anneler hediyenin kaç para olduğuna ya da markasına modeline bakmaz, asla bunun üzerinde konuşup sizi üzmez. Anne bambaşka bir şeydir. Annelerimiz için yeni yıla girmeden ne alacağım diye düşünüyorsanız sizin için seçtiğimiz alternatiflere bir göz atın…

[ads1]
1. Atkı, bere eldiven ve şapka takımı
Soğuk kış aylarında hem mantıklı, hem kullnışlı, hem de fiyat olarak oldukça uygun bir hediye. Hediye almak için fazla bir bütçeniz yoksa bu uygun olacak anneniz de seve seve kullanacaktır. Bundan şüpheniz olmasın.

2. Şık bir çanta
Kadınlar, kızlar herkes çanta kullanır ve hiç bir kadın tek bir çanta ile yetinmez. Bu yüzden ama annemin çantası var diyip çanta alma fikrinden çaymayın. Eğer bir çanta hoşunuza gittiyse ve annenizin de bunu beğeneceğine inanıyorsanız çanta yeni yıl için ideal bir hediye olabilir.

yilbasi-grup_hediye

3. Kullanışlı bir cüzdan
Genellikle anneler tutumlu oldukları için cüzdana çok para vermek istemez bu yüzden beğenselerde almayabilirler. Annenizin hla bir cüzdanı yok ya da cüzdanı eskidi ise onu yenileyerek mutlu edebilirsiniz.

4. Beğendiği ama alamadığı bir kıyafet
Kadınlar genelde gezip dolaşırken bir sürü kıyafetleri olsa da yine de mağazalara girip bakarlar. Bakmaktan da büyük zevk duyarlar. Eğer annenizin beğendiği ama almadığı herhangi bir kıyafet varsa bunu annenize alarak jest yapabilirsiniz.

anneler_gunu-hediye

5. Sizinle çekilmiş fotoğraflardan oluşan resimli çerçeve
Daima evin bir köşesinde duracak fotoğraflarınız annenizin her baktığında mutlu edebilecek bir hediyedir. Büyük bir resim çerçevesinin içine özel yaptırdığınız tasarımlı fotoğrafları yerleştirip ona hediye edebilirsiniz.

[ads2]6. Cilt bakım ürünleri
Anneniz için bir diğer kullanışlı hediye ise cilt bakım ürünü. Annenizin ihtiyacı olan bir seti almanız onun hem işine yarar hem de siz hediye almış olursunuz.

7. Parfüm
Parfümün asla modası geçmez. Güzel ve kalıcı olan bir koku anneniz için gayet iyi bir hediye.

anneler icin hediye

8. Takı
Annenize gümüş ya da altından yapılmış bir takı alabilir. Daima üstünde taşıyıp sizi hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle annenizin her bakışında aklına geleceksiniz.
Kadının Kitabı.com özel haberidir izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz