Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Aralık 2018

Yazın Trend Rengi Pudraya Dolabınızda Yer Açın

[ads1]2015 yazında karşımıza çıkan pudra renkleri yine romantik bir hava yaratarak tüm sezonu etkisi altına almayı başaracak. Kullandığı yerlerde yumuşak ve romantik bir görünüm yaratan pudra renkleri yaz aylarının sıcaklığıyla buluştuğunda daha romantik bir hava kazanacak.

Geçtiğimiz sezon hayatımıza giren ve oldukça sevilen pudra tonları 2015 ilkbahar- yaz koleksiyonlarında da yerini alacak ve bol bol karşımıza çıkacak kıyafetler, ayakkabılar, makyaj uygulamaları ve aksesuarlarda kendini gösterecek. Özellikle de aksesuarlarda oldukça yoğun bir şekilde kullanılan pudra renkleriyle kombinlerinizi soft ve romantik dokunuşlarla tamamlayacak, şıklığı ve modayı yakalayacaksınız.

pudra rengi

Pudra Rengin Kullanımı

Pudra tonlarının kullanımı çok kolay gibi görünmesine rağmen kombinlerde kullanılırken dikkat edilmesi gereken kurtarıcı birkaç nokta bulunmaktadır.

    • Pudra renklerinin yumuşaklığına ve çekiciliğine kapılarak teatral olarak adlandırılan romantik bir görünümden ve size çocuksu bir görünüm kazandıracak tasarım ve uygulamalardan kesinlikle uzak durmalısınız.
    • Pudra renkleri karşıtlıklarla uyum halinde olmayıp, yumuşak ve ayrıntıyla oldukça iyi bir uyum sağlamaktadır. Yumuşaklığı ile kullandığınız tüm renklerle uyum sağlaması işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Ayrıca kullanacağınız buz grisi ve ekru ile vurguyu artırarak daha etkili bir görünüme sahip olabilirsiniz.
    • pudra canta

[ads2]

  • Maskülen yapıdaki parçalar, uzun kabanlar ya da büyük kazaklarla birlikte kullanacağınız pudra renkleriyle kızsal havanızdan uzaklaşarak daha ciddi ve şık bir görünüm kazanabilirsiniz.
  • Pudra tonlarını kendinizi yakıştırmıyorsanız sezonun gözdesi olacak bu rengi çantalardan yana tercih edebilirsiniz.
    Kadının kitabı.com özel haberidir. İzinsiz kullanılamaz…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz