Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Aralık 2018

Vücut Tipine Göre Ceket Önerileri

Ceket seçimi sırasında vücut tipinizi göz önünde bulundurmalısınız. Eğer kusursuz görünen kombinlere imza atmak isteyenlerdenseniz ceket seçimi sırasında önerilerimize göz atabilirsiniz.

2014-En-Güzel-Bayan-Yazlık-Blazer-Ceket-Modelleri-kadin-2

Düşük Omuzlu Bayanlar İçin Vatkalı Ceket Modelleri

Eğer omuzlarınızın düşük olmasından şikayet ediyorsanız vatkalı ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz ceket modelleri omuzlarınızın olduğundan daha geniş görünmesine kaynaklık edecektir. Eğer kısa boylu bayanlardansanız vatka aracılığı ile desteklenmiş uzun blazer ceket modellerinden uzak durmalısınız. Bunun yerine mini ceket modellerinden yararlanabilirsiniz.

Uzun Ceket Modelleri

Eğer uzun boylu bayanlardansanız uzun ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Uzun ceket modellerini kot jeanlar ile destekleyebilirsiniz.  Kot jean pantolon modelleri  sokak modası yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Trend görünümü ile farklılık yaratan uzun ceket modellerini dar jeanlar ile destekleyerek kullanıma alabilirsiniz. Eğer klasik bir görürnüm yaratmak isteyenlerdenseniz oxford tarzı ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

bayan-uzun-blazer-ceket-modelleri-kadin ceket uzun uzun-sonbahar-kis-ceket-modeli-1 kadin

Kısa Ceket Modelleri

Maskülen tarz yaratmak isteyenlerdenseniz kısa ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Sahip olduğu modern yapısı ile dikkatleri üzerine toplayan kısa ceket modelleri günlük kullanım için oldukça idealdir. Kısa ceket modellerini dar jeanlar ile destekleyerek kullanıma alabilirsiniz. Eğer spor şıklık yaratmak isteyenlerdenseniz kombin planlamanızı kalın tabanlı ayakkabılar ile taçlandırabilirsiniz.


kısa -Baharlık-Blazer-Ceket-Modelleri-8 kısa ceket model 3 kısa ceket model 2 kısa ceket model

Asimetrik Kesime Sahip Ceket Modelleri

Marjinal form yaratmak isteyen bayanlardansanız asimetrik kesime sahip ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Modanın vazgeçilmezleri arasında yer alan asimetrik kesime sahip ceket modellerine bayılacaksınız.

Geniş-Yakalı-Asimetrik-Gri-Ceket-kadin Asimetrik-Ceket-Kombinleri-kadin

yeşil-asimetrik-ceket-modeli-kadin

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz