Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

Artık “Yemeden İçmeden Yaşayacak”mış!

[ads2]Son zamanlarda moda haline gelen gerçek dışı hayal ürünlerine kendilerini benzeten kızlar oldukça fazlalaşmaya başladı.  Daha önceki haberlerimizden biri de Gerçek Anime Kız  olmak isteyen ve çizgi film kahramanına benzemek için aynı onlar gibi giyinip onlar gibi makyaj yapan Anastasia Shpagina hakkında detaylı bilgi vermiştik.
Anastasia Shpagina’nın makyajsız halini ve haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

valeria-lukyanova-anastasiya-shpaginaSoldaki  Anastasia Shpagina, sağdaki Valeria Lukyanova

Şimdi de kendini Gerçek Barbie diye tanıtan 23 yaşındaki Ukraynalı model Valeria Lukyanova hakkında yazalım istedik.

23 Yaşındaki Valeria Lukyanova bundan böyle hiçbir şekilde yemek yemeyeceğini ve su içmeyeceğini söyleyerek bundan böyle “nefesçilik” felsefesini benimsediğini açıkladı.

Nefesçilik felsefesi: Yalnızca güneş ışığından yararlanarak havada bulunan kozmik besinlerle hayatını sürdüreceğine inanan kişilerin inandığı bir akımdır. Bu şekide yaşamanın hem daha sağlıklı hem de daha uzun ömürlü olacağına inanılmaktadır.

International Business Times gazetesine verdiği bir röportajda  “Son bir kaç haftadır doğru dürüst birşey yemedim ve hiç de acıkmadım. Sanırım sadece hava ve güneş ışığı ile yaşayabileceğim noktaya iyice yaklaştım” dedi.

[ads1]You Tube fan sayfasında 60 bin, Twitter’da 10 bine yakın takipçiye sahip Ukraynalı Barbie bebek Lukyanova daha önceden ise  uzaylılarla iletişim kurabildiğini ve bir çok vücut dışı deneyime tanık olduğunu söylemişti.

Gerçekten de yemeden ve içmeden yaşayabilecek mi? yoksa yemiyorum ve içmiyorum diyerek hayranlarını mı kandırabilecek önümüzdeki zamanlarda hep beraber tanık olacağız.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz