Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ocak 2019

Ünlü Çift 600.000’i Neden Reddetti?

Aşkları ile magazin gündeminde bomba etkisi yaratan, bir küsüp bir barışan ve sonunda evlilik kararları ile hayranları şaşırtan çift Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur şimdilerde reklam teklifleri alıyor. İki ünlü ismin aşklarını reklam sektörü yakından takip ettiği gibi yüksek meblağ ile tekliflerde bulunmayı ihmal etmiyor. Ünlü çift ise evliliklerinin tadını çıkardığı şu sıralarda gelen teklifler ile ilgilenmiyor. Alınan bilgiye göre ünlü çift için 600.000 TL’lik reklam teklifi yapıldığı ve çiftin bu teklifi reddettiği belirtildi. Ünlü çiftin reddettiği reklam teklifinin ücreti ise sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Murat dalkılıç ile Merve Boluğur çiftinin mutluluklarının yanı sıra en çok konuşulan konulardan biriside bu reklam teklifi oldu.
Bir ev tekstil firmasının reklam yüzü aradığı ve evlilikleri ile çok konuşulan Merve Boluğur Murat Dalkılıç çiftinin uygun olduğunu düşünmesi teklifi beraberinde getirdi. Fakat çift reklam teklifine olumsuz yanıt verdi.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2014-08-18 05:15:21Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comÿþÿã2’ùX

Kadininkitabi.com

Ev tekstil firmasının toplamda 600.000 TL teklifte bulunduğu ve ünlü çiftin bu teklifi az bulduğu ortaya çıktı. Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur çifti reklam ücretini az bulduğu için reddettiğini belirtti. Çifte reklam teklifini ileten reklam ajansı ise teklifin az olduğu ve bu nedenler reddedildiği ile ilgili bilgiyi ev tekstil firmasına iletecek. Ünlü çiftin beklediği rakamın teklif olarak sunulup sunulmayacağı konuşulurken ücreti az bulan çiftin evliliklerini mutlu bir şekilde sürdürdüğü konuşuluyor. Çiftin özel günler geçirdiği şu sıralarda hayranları ise gelen teklifin reddedilmesinden dolayı şaşkınlığını gizleyemiyor. Ünlü çiftin beklediği ücreti açıklamamasıyla beraber ev tekstil firmasının ne yanıt vereceği ise şimdiden merak uyandırmaya başladı. Çift için reklam firmalarının sıraya dizildiği ve sürekli olarak teklifte bulunduğu ise en çok konuşulan konulardan birisi haline geldi.
Kadininkitabi.com özel haberidir. İzinsiz olarak kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz