Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Aralık 2018

Ünlü Anneler ve Kızları

Yarın anneler günü. Bu mutlu ve kutsal günde annelerine çok bağlı ünlü bayanlar kimler? Sanat dünyasında ünlü anneler ve ünlü kızları kimler hep birlikte görelim.

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden sosyeteye mensup Çapa ailesinden anne Şebnem Çapa, biricik kızı Ceylan Çapa’yı çok seviyor. Ceylan Çapa, annesinin sözünden çıkmayan isimlerden. Sosyal medya hesabında annesi ile birlikte sürekli çektiği fotoğrafları paylaşıyor ve ‘canım annem’ gibi sözlerle anne sevgisini herkese gösteriyor.

Ünlü oyuncu ve sunucu, eski model Berna Laçin, kızı Ada ile birlikte çok yakın ve uyumlu bir anne-kız ilişkisi sergileyen isimlerden. Anne kız birlikte gezmeyi, alışveriş yapmayı, sinemaya gitmeyi çok seviyor. Lise çağına gelen Ada ile annesi iki arkadaş gibi olduklarını belirtiyor.

Rafet El Roman’dan doğan kızları Su Elnur ve Şevval ile keyifli zamanlar geçiren manken Tuğba Altıntop da ünlü annelerden biri. Kızlarından kah uzakta kalan kah onlarla yaşayan Altıntop, lise çağındaki genç kızları ile adeta arkadaş ve abla ilişkisi yaşıyor. Anne ve kızları sıkça objektif karşısına geçiyor birlikte her yere gidiyorlar.

Hem magazinde hem sanat camiasında adından sıklıkla bahsettiren güzel oyuncu ve manken Serenay Sarıkaya’nın da annesi ile ilişkisi çok sıcak ve samimi. Güzel mankenin annesi pek kameralar karşısında olmasa da ikili sakin ve sessiz bir özel hayatı tercih ediyor. Bu arada Sarıkaya’nın annesinin boyu kızınınkinden uzun. Sarıkaya, annesi Ümran hanım ile İstanbul’da ve yurt dışında tatilde, alışverişte ve yolda görüntüleniyor.

Eski Türkiye Güzeli, manken, sunucu, spiker ve oyuncu Defne Samyeli de kızı ile birlikte sık sık gördüğümüz isimlerden. Yetişkinliğe adım atmaya hazırlanan kızının boyu annesininkini geçti bile. Defne Samyeli, büyük kızı Deren Talu ile iki yakın arkadaş ya da abla kardeş gibi görünüyor. Çok iyi anlaştıkları, her yere birlikte gitmelerinden ve sürekli yan yanayken yüzlerinin gülmesinden belli. Kızının babasından ayrılmış olsa da Samyeli’nin aile ilişkilerini iyi yönetmesi gözlerden kaçmıyor. Yurtdışında oyunculuk eğitimi alan Deren Talu’nun annesine olan benzerliği de inanılmaz.

Ünlü oyuncu Aydan Şener’in kızı Ecem Akbin 28 yaşında bir oyuncu. Annesinin izinden gitmeyi tercih etti. Bir dönem Medcezir dizisinde rol alan Ecem Akbin de annesiyle birlikte alışverişe, AVM’ye, eğlenmeye birlikte giden genç kızlardan.

90’ların süper modeli Cindy Crawford başarılı kariyer yolunda anne olmayı da başardı. Deneyimli modelin 14 yaşındaki kızı Kaia Gerber de annesinin izinden gitti. Moda ve modellik dünyasına adım atan Kaia modelliğe başladı. Annesine çok benziyor ve çok güzel.

David ve Victoria Beckham çiftinin en küçük çocukları Harper Seven, ailenin küçük, sevimli prensesi. Victoria Beckham’ın kucağından inmeyen ve doğar doğmaz ünlü olan Harper, sarışınlığı, sevimliliği ve şıklığıyla dikkat çekiyor. Annesi onun için muhteşem bir moda kariyeri planladı ve şimdiden küçük kızının gardırobunu baştan aşağı düzenledi.

Suna Yıldızoğlu’nun kızı Yasemin Allen de annesi gibi ünlü bir oyuncu. Yurtdışında yaşadı, eğitim aldı ve Türkiye’ye hızlı bir dönüş yaptı. Büyük yapımlarda roller aldı. Kusursuz fiziği mankenlere taş çıkartan Yasemin Allen’in güzelliği tıpkı annesine benziyor.

Objektiflere gururla bakan ünlü anne kızlardan biri de, Türk sinemasının yoncası Hülya Koçyiğit ve kızı Gülşah Alkoçlar. İkili birlikte aynı filmlerde bile rol almıştı. Gülşah Alkoçlar’ın kızları Neslişah ve Aslışah Alkoçlar da ünlü isimlerden.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz