Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ocak 2019

Tırnakları Güçlendirmenin 5 Yolu

[ads1]Tırnaklarınız istediğiniz sertlikte değilse ve bu yüzde sık sık kırılıyor ve soyuluyorsa sizin için hazırladığımız 5 farklı tırnak bakım formüllerinden birini uygulayabilirsiniz. Bu karışımlarda eskisinden daha sağlıklı ve daha sert tırnaklara sahip olabilir ve tırnaklarınızı istediğiniz boya kadar uzatabilirsiniz.

1. Zeytinyağı ve Limon suyu

1 Tatlı kaşığı zeytinyağını ve 3 -4 damla limonu bir kaba sıkıp karıştırın ve gece yatmadan haftada 2 defa tırnağa sürüp o şekilde yatın.

2. Çay Ağacı Yağı  ve E Vitamini 

1 Tatlı çay ağacı yağı ve 3 -4 damla E vitaminini bir kaba koyun ve karıştırıp tırnaklarınıza uygulayın. E vitamini tırnakta oluşabilecek  mantara ve kırılmalara karşı korur.

3. Deniz Tuzu

1 Yemek kaşığı deniz tuzunu kaba koyun, üzerine limon sıkın ve üzerine  2 şer damla akgünlük, mür, buğday tohumu yağları karıştırın. Deniz tuzunu eritmek için üzerine yeteri kadar kaynar suyu dökün ve eritin. Hazırlamış olduğunuz karışıma tırnaklarınızı sokun ve 5 dakika bekleyin.  Haftada 2 defa uygulayın.

[ads2]4. E vitamini 

E vitamini yağını tırnaklarınıza sürün ve steril eldiven takıp gece boyunca bekletin. Tırnaklarınızdaki farkı göreceksiniz.

5. Bira, Zeytinyağı ve Elma Sirkesi

Bütün malzemelerden 1 yemek kaşığı koyup karıştırın tırnaklarınıza bu karışımdan sürün ve bekleyin.

© Kadininkitabi.com Özel Haberidir. İzinsiz Kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz