Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ocak 2019

Temmuz  Ayının Astrolojik Olarak Önemli Tarihleri

[ads1]

12 Temmuz / Oğlak burcunda Dolunay: Ramazan ayının 2014 yılında temmuz ayına denk gelmesi manevi açıdan daha huzurlu bir süreç yaşanacak ve Dolunay’la birlikte  olaylar da büyüyecek. Mutlaka genel olarak toplumun kabul ettiği değerlere de dikkat etmek gerektiğini unutmamak gerektiğinin farkında olun. Sizin inanış ve hayat felsefenize karşı bazı şeyler uymasa da, mantıksız görseniz de hal ve hareketlerinizi tartarak eyleme geçirmeniz bu ayı sorunsuz bir biçimde geçirmenize olanak sağlayacaktır. 

16 Temmuz / Jüpiter Aslan burcunda: Gelecek yılın 10 Ağustos 2015’ine kadar, kendinizi kanıtlamak için büyük fırsatlar karşınıza çıkacak. Bu dakikadan sonra daha yaratıcı, cesur ve kararlı olacağınız günler çok yakında size geliyor.
Henüz bir bebeği olmayanlar, bebek sahibi olmak isteyenler bu zamanı iyi değerlendirmeli. Çocuğu olanlar ise güzel haber alabilirler.

[ads2]26 Temmuz / Mars Akrep burcunda: Mars’ın rahat etmediği Terazi burcu, 6 Aralık 2013’ten bu yana olan yolculuğu sona eriyor. Artık gücünüzü, enerjinizi ortaya koymakta zorlanmayacaksınız. Sabah kalkarken bile daha enerjik olabilirsiniz. İlişkilerinizde yaşadığınız sorunlar, gereksiz tartışmalar sona erecek. Bundan böyle belirlemiş olduğunuz hedeflerinize daha rahat ilerleyebilirsiniz. 2014 yılının daha rahat koşulları ortaya çıkmaya başlayacak. 

27 Temmuz / Aslan burcunda Yeniay: Kendiniz göstermek için çok güzel fırsatlar doğuyor. Senenin en güzel ayından geçmektesiniz. Kişisel meziyetlerinizi kolayca göstereceksiniz. Kendinden emin bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Sanat, spor gibi kişisel konularla ilgilenebilirsiniz. Çocuklardan yana şanslı olacaksınız. Aşk dolu bir aydasınız. 

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz