Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ocak 2019

Şubat Ayının Astrolojik Yorumu

2014 Şubat ayının astrolojik yorumunu dikkate alın ve önemli tarihlerdeki etkileşimlere dikkat edin. Ayın hareketleri bir çok şeyi etkisi altına alarak kararlarımızda doğru tarafa yönelmemizi istiyor.

[ads1]6 Şubat / Merkür geri harekete başladı

6 şubat’tan  28 Şubat’a kadar herhangi bir anlaşma, yazışma, sözleşme ya da önemli bir iş için imza atmamanız yararınıza olacaktır. Bu tarihlerde  yanlış anlama- anlaşılma, gecikme ve aksilikler meydana gelebilir. Elektrikli ev eşyalarınızda veya  makinelerinizde problemler çıkabilir hemen yenisini almayın biraz bekleyin.
http://kadininkitabi.com
15 Şubat / Aslan burcunda Dolunay
 Ay büyümeye başlıyor ve beraberinde olaylar da büyümesi bekleniyor. Yaşamanızda meydana gelen  gerginliklerin de artması normaldir. Şu aralar kendinizi bireysel yerine toplumsal olarak  ifade etmelisiniz. Herkes tarafından fazla çalışmanız ve daha yaratıcı olmanız bekleniyor. Beklentileri hissedeceksiniz.

[ads2]26 Şubat / Jüpiter Uranüs karesi
Akıllıca davranırsanız beklenmedik ani gelişmelerden fırsat yakalayabilirsiniz.  Daha önce karşılaştığınız fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir ve bu ani gelişmeler  ilk etapta sarsıcı etkiye sebep olabilir. Fakat başka bir açıdan bakarak olayları lehinize çevirebilirsiniz. Abartıdan kaçınmanız  gerekir. Yoksa  olaylar hızla büyüyebilir.
©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz