Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Aralık 2018

Şok Diyetin Verdiği Zararlar!

[ads1]Kadınların özellikle de genç ve aşırı kilolu kadınların her zaman hayal ettikleri bir şey vardır. Harika vücut hatlarına sahip olmak ve daima incecik görünmek. Kilolu kişiler hem psikolojik olarak hem de fizyolojik olarak büyük bir problem içinde yaşıyorlar ve bazen bardağı taşıran son damla oluyor ki bu da onların şok diyet yapıp hızla ve ani bir şekilde kilo vermelerine neden oluyor. Şok diyette neredeyse hiçbir şey yemeyerek ve spor yapmayarak vücuttaki kasların ve suların atılmasıyla oluyor.

Şok diyet gerçekten de kişilerin çabucak zayıflamasını sağlarken vücut bu kadar hızlı kas kaybına bir anlam veremezken deri kendini toparlayamıyor ve vücut tamamen sönmüş bir balona dönüyor. Deri bildiğiniz aşağı doğru sarkıyor.http://kadininkitabi.com Bundan sonra da o deri asla kendi kendini toparlayamıyor ve estetik operasyon yapılarak aşağı sarkan fazla derilerin alınması gerekiyor. Tabi bu da bayağı fazla maliyet gerektiriyor. Eğer maddi durumunuz bunun için yeterli değilse bu ameliyatı da devlet hiç bir şekilde karşılamıyor. Siz de eski, şişman ama buruş buruş olmayan halinizi özler hale geliyorsunuz.

Diyetisyenler, doktorlar sürekli ve her defasında hızlı kilo vermenin ne kadar zararlı olduğundan bahsetse de biz  kadınlar hemen olsun, şimdi olsun beklemek istemiyorum diyerek düzenli ve dengeli beslenmeden, spor yapmadan kilo vermenin peşinden gidiyoruz. Hem bu şekilde verilen kilolar azıcık bir yemek yendiğinde kat be kat vücuda geri dönüyor.


sarkik-vucut-5 sarkik-vucut-4 sarkik-vucut-3 sarkik-vucut-2 sarkik-vucut- sarkik-vucut-6

Bu yazımızda size anlattığımızı gerçek bir şekilde yaşayan ve herkese ibretlik olsun diye fotoğraflarını paylaşan İngiltere’ de yaşayan  Kristina Milesa adlı kızın resimlerini paylaşıyoruz.

[ads2]Kristina Milesa, yeni evli ve daha güzel görünmek için 10 beden küçüldü ve şimdi de sarkan derisi ile ” artık annneanne gibi görünüyorum, estetik yağtıracak param da yok. Şimdi tek çarem kilo alıp eski şişman halime dönmek” diyor. Siz siz olun asla 1 ayda 4 kiodan fazla vermeye çalışmayın. Aşırı kilonuz varsa mutlaka bir diyetisyenden yardım alın. Mutlaka ve mutlaka spor yapın. Yoksa siz de  Kristina Milesa gibi hızlı zayıflama uğruna  yeni zayıf görüntünüzden pişman olabilirsiniz.
http://kadininkitabi.com özel haberidir İzinsiz kullanılamaz

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz