Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ocak 2019

Siyah Noktalardan Kurtaracak 4 Etkili Tarif

[ads1] Kozmetik olarak herkesin ortak problemi olan burundaki siyah noktalar kişiyi oldukça rahatsız etmekte ve güzel görünüm oluşturmadığı için öz güvende eksiklik yaratmaktadır. Siyah nokta tedavisinde birçok yöntem denemiş olabilir ya da televizyonda çıkan marka ürünleri almış, kullanmış belki de memnun kalmamış da olabilirsiniz.
Bugün size siyah noktalarınızdan kurtulmanızı sağlayacak evde kendiniz hazırlayıp uygulayabileceğiniz pratik ve etkili yöntemlerden bahseden Dermatoloji Uzmanı Dr. Şerafettin Saraçoğlu ‘nun formüllerinden bahsedeceğiz.

Dermatoloji Uzmanı Dr. Şerafettin Saraçoğlu güzellik merkezlerine veya siyah nokta giderici krem, tonik vb. şeylere hiç para vermeden de kendi kendinize evde uygulayabileceğiniz pratik tarifler olduğunu dile getirdi.
İşte siyah noktalarınızdan kurtulmanızı sağlayan o tarifler…

siyah nokta tedavi 2

1. Tarif: 1 Adet yumurtanın akını çırpın ve için 5- 6 damla limon suyu sıkın ve temiz cilde uygulayın. Bu şekilde 15- 20 dakika bekleyin ve kurumuş olan yumurta akını soyup ılık suyla yıkayın.

2. Tarif: 1 Tatlı kaşığı limon suyunun içine 1 çorba kaşığı ev yapımı yoğurt ile karıştırıp cilde uygulayın ve 10 dakika bu şekilde bekleyin. Ardından ılık su ile durulayın.

[ads2]3. Tarif: 1 Çorba kaşığı süt ve 1 çorba kaşığı toz jelatini bir kapta karıştırın, temiz cilde uygulayın ve 15 dakika kadar bekledikten sonra maske formuna giren bu karışımı cildinizden kaldırın ılık ve su ile durulayın.

4. Tarif: 1 Çay kaşığı bal ile 1 çay kaşığı limon suyunu karıştırın. 8- 10 dakika siyah noktaların üzerine sürüp bekleyin. Daha sonra masaj yaparak ılık su ile temizleyin.
Kadının Kitabı.com Özel haberidir. İzinsiz kullanılamaz…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz