Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Aralık 2018

Sevişmeye Başlamadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler!

İster sevgilinizle isterseniz eşinizle olsun sevişmek, öpüşmek, hatta ilişkiye girmek ihtiyaç kategorisine girdi. İhtiyaç deyip hemen paldır küldür yapılabilir mi?
Elbette ki hayır. Yapılmamalı da. İnsanlar hayvanlar gibi değil. Daha nazik ve tedbirli davranmayı gerektirir.

[ads1]Çoğu zaman sevişmek daha zevkli ve doyurucudur. Ancak doğru yapılırsa. Zaten doğru bir ön sevişme yapılmadan başlanan ilişki sadece erkeğin mutlu sona ulaşmasını sağlar. Kadın bundan hiçbir zevk almaz. Alamaz. Kadın için doyuma ulaşmak her zaman 3- 5 dakika süre içinde ulaşılabilen bir şey değildir. Kadına doğru yaklaşmanız şarttır.

Öncelikle Cinsel ilişkiden önce yapılması gereken ön sevişme nedir onu açıklayalım:

Sevişme cinsel ilişkiye girmeden önce 2 tarafında özellikle de kadının hazırlık aşamasıdır diyebiliriz. Buna hazır olmayan bir beyin asla tatmin olamaz. Cinsellik önce beyinde başlar. Tahrik olmamış bir beyin asla tatmin olmaz. Bunu asla unutmayın.

Sevişmeye başlamadan önce kadın ve erkek ne yapmalıdır?

* Hem erkek hem de kadın mutlaka vücudunun temiz olduğuna emin olmalıdır.
* Terli ya da kokulu bir tenle kimse birlikte olmak istemez.
* Genital bölgenin kıl ve tüylerden arındırmalısınız. Hem erkek hem de kadın. Çünkü hiç hoş bir görüntü olmuyor ve yapılan araştırmalara göre kadınlar ve erkekler pürüzsüz bir vücudu olan bir partneri tercih ediyorlar.
* Erkekler bacak tüyleri ve koltuk altı tüyleri olmayan kadınları daha seksi buluyorlar.

[ads2]* Öpüşmede mutlaka ağız temiz olmalı. Eğer karşıdaki kişinin ağzında çürük diş ya da soğan sarımsak, sigara ve alkol gibi rahatsız edici bir koku varsa bunu mutlaka bir problem olarak görmeli ve acilen çözüm bulmalıdır. Kokan bir ağıza sahip bir kişiyle kimse zevkle öpüşemez. Hemen tiksinir ve kaçmak ister. Bu yüzden ağız bakımına özen gösterin.
* Mutlaka önce dişlerinizi fırçalayın.
* Erkekler, kadının sakallı ve bıyıklı halinden rahatsız olup olmadığını mutlaka bilmelidir. Bazı kadınlar bıyıklı erkekle öpüşmekten nefret ettiğini, hatta sırf bıyığı var diye öpüşmediğini söylüyor.

Uzun süren doyurucu bir ilişki istiyorsanız yukarıda sıraladığımız tavsiyeleri mutlaka dikkate alın.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. bilgin dedi ki:

    21. Yüzyılda yaşıyoruz. Artık birçok şey eskisi gibi değil. Buna hepimiz şahidiz. Bundan 10 sene önceyi bir düşünün. Nişanlının bile eli sokakta tutmaya korkulurdu. Sanki çok kötü bir şey yapıyormuşuz gibi. Evet aslında o zamanın gerektirdiği de buydu. Korkmalıydık. Her şeyi alalen ortada yapmak ayıptı, günahtı. Yine günah ancak ayıp değil. Hatta çok normal. İnsan sevdiğinin elini tutabilir, öpebilir.

  2. iyi tespit dedi ki:

    Şimdilerde izlediğimiz dizi ve filmlerden artık “sevenler sevişebilir, hatta s eks yapabilir” de normal hale geldi. Bu aslında olmaması gereken bir davranış olsa da ne yazık ki birkaç yıla kadar herkes tarafından o da normalleşecek.

Yorum Yaz