Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Aralık 2018

Seksin Görgü Kuralları

[ads1]Canlılar için oldukça doğal bir gereksinim olan seks yapma isteği bir takım kurallara uyulduğu takdirde daha eğlenceli ve zevkli bir hal alıyor. Günlük hayatta uymamız gereken kurallar, nasıl hayatımızı düzene sokuyorsa, seks hayatınızda karşılıklı olarak kurallara uymanız başarılı bir ilişkiyi de beraberinde getiriyor. İngiltere’nin en çok satan gazetelerinden birisi olan SUN’da cinsellik üzerine yazılar yazan ünlü doktor Sarah Hedley tarafından kaleme alınan bir yazıda. Seksin görgü kurallarına uyulması gerektiği belirtilmiş. Erotizmin sürekliliğinin devam etmesi açısından kadın ve erkeğin birbirlerine karşılıklı olarak saygı duyması gerekmekte olduğu ve bazı davranışlardan uzak durulması gerektiği üzerinde durulmuş.

seksin gorgusu

[ads2]Seks hayatınızda yapacağınız birkaç değişiklik ile daha iyi bir ilişkiye hazır olabilirsiniz. İlk olarak uymanız gereken seks planlı bir ilişki çeşidi değildir. Her an uygun bir ortamda seks yapabileceğinizi hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın. Partnerinizin yanında prezervatif bulundurmasına kızmayın, hatta onun yanında prezervatif bulundurması gerektiğini telkin edin. Sarah Hedley sözlerine şunu ekliyor. Arabanızın arka koltuğunda bile sevişebilme ihtimalinizin olduğunu aklınızdan çıkarmayınız. Hem siz hem de erkek arkadaşınız yatakta sessiz kalmaktan uzaklaşın. Birbirinizin hoşlandığı kelimeleri birbirinize fısıldayın. Bu sayede hem cinsel isteğiniz artacak hem de ilişkinizden daha fazla zevk alacaksınız.

İki cins arasındaki çıplaklık olgusu çok doğal bir hal alsa da, tuvalet ve banyoya girdiğinizde kapıyı mutlaka kapatın. İlişki anı haricinde geri kalan zamanlarda çıplak gezmemeye dikkat edin. Kendi eksikliklerinizi sıklıkla dile getirmeyin. Örneğin “beni çirkin buluyor musun?” şeklindeki sorulardan uzak durun.

© Kadininkitabi.com Özel Haberidir. İzinsiz Kullanılamaz

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz