Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Kasım 2018

Salatalık Çayı İle Göbek Yağlarınızdan Kurtulabilirsiniz

Göbek bölgesi vücudumuzda bulunan diğer bölgelerimize göre daha az hareket ettiği için bel ve göbek bölgesi daha fazla kalınlaşıyor ve şişman bir hale  dönüşüyor.[ads1] Birçok kadın ve erkeğin ortak problemi olan bel ve göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmanıza yardımcı olacak bir çay tarifimiz var.
Çağımızın en büyük sorunu olan Obezite ile ilgili araştırmalar yapan Dr.Fevzi Özgönül, göbek ve bel bölgesindeki yağları nasıl eriteceğinizi anlattı. İşte mucizevi salatalık çayının tarifi:

Salatalık çayı tarifi

1 Adet salatalık
1 Çay kaşığı rendelenmiş taze zencefil
2 Dilim limon
6- 7  dal taze nane
1 Litre içme suyu

Salatalık çayının hazırlanışı

Yukarıda listelediğimiz bütün malzemeleri önce iyice yıkayın ve ardından salatalıkları yuvarlak şekilde doğrayın.
Malzemeleri cam kavanoza koyup 12 saat boyunca 1 litre su içine bekletin.
Sabah ve akşam olmak üzere  aç karına 1 su bardağı için.

[ads2]Salatalık çayını içmemizin amacı  onikiparmak bağırsağında bulunan sindirim enzimlerini aktif hale getirmektir ve böylece yediğiniz yemekler daha iyi sindirilecek ve daha geç açlık hissi oluşacaktır.
Ayrıca Salatalık çayı sayesinde tatlı yeme isteğiniz azalacaktır. Ancak yine de canınız hala tatlı şekerli şeyler çekiyorsa da nefsinize hakim olmalı ve yağlarınızdan kurtulmak için yememelisiniz.
Not: Kadının Kitabı.com olarak söylemeliyiz ki hiç bir çay hiç bir yiyecek ya da başka bir şey asla tek başlarına mucizevi nitelikte değildir. İstediğinizi yiyip içip zayıflamanız söz konusu dahi olamaz. Bu çay sayesinde sadece bazı enzimler daha aktif çalışır.
hangi çay olursa olsun 2 haftadan sonra vücut ona bağışıklık kazanarak ilk gösterdiği etkiyi göstermemektedir. Bu çayı da 14 günden fazla içmemenizi tavsiye ederiz. Bir daha ne zaman bitki çayına ya da bu çaya başlanmalı diye merak ediyorsanız en az 1 ay sonra  içebilirsiniz.
©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz