Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ocak 2019

Pierre Cardin Gelinlik Modelleri

Gelin olmaya hazırlanan bayanlara özel bu yazımızda kaliteli bir tekstil markası üzerinden yeni gelinlik modellerini tanıtacağız. Pierre Cardin markalı birbirinden şık, zarif tasarımlı gelinliklerin hepsi rüya gibi. Fiyatları ve tasarımlarından bahsedeceğiz ve fotoğraflarını paylaşacağız… Yaz gelinleri için harika bir kılavuz niteliğindeki yazımızın devamını mutlaka takip ediniz. Asaletin ve masumiyetin simgesi, genç kızların rüyası gelinlik modelleri…

Gelinlik tek başına da çok güzeldir ancak aksesuarları olan gelin ayakkabısı, gelin çiçeği ve el buketleri, duvak, gelin tacı, eldiven, etol, çiçekli saç detayları gibi tamamlayıcıları ile çok daha fazla anlam kazanır. Pierre Cardin de bu aksesuarları unutmamış, en az gelinlik modelleri kadar bu detaylara da özen göstermiştir.

Gelinlik seçiminiz, tadilat ve provanız için şehrinizde bulunan bir Pierre Cardin mağazasına uğrayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. El buketlerinin hepsi birbirinden zarif tasarımlara sahiptir. Herkesin zevkine hitap eden bir gelin çiçeği, sonbaharın toprak tonlarında ve ilkbaharın canlı tonlarındaki çiçeklerle bezelidir. Gelin çiçeği el buketi fiyatları ortalama 200 TL’dir. Gelin tacı olarak çember çiçekli kır düğününe yaraşır taçlar ile metalik yapıda taşlı taşsız klasik taçlar da birbirinden şıktır. Ortalama gelin tacı fiyatları da 140 TL’dir.

Gelinliğinizle uyumlu, uzun, kısa, tül ve dantel detaylı, kaneviçe işlemeli, nakış işlemeli, boncuklu, simli her türden duvaklar da Pierre Cardin mağazalarında sizi bekliyor. Gelinliğin ve her gelinin olmazsa olmazı duvaklardır. Şık gelin topuzuna zarif tokalarla tutturulan saçın ucundan sarkan duvaklar ya da başı tamamen kaplayan tül duvaklarla rüya gibi bir gelin olacaksınız.

Gelinlik koleksiyonunda bu yıl Pierre Cardin kırık beyaz ve baskın olarak daha çok saf beyaz rengini tercih etmiş. Tafta kısmı geniş belden aşağısı dökümlü eteklere daha fazla yer verilmiş. Straplez gelinlik modellerinde dekolte sade tutularak modelin masumiyeti ve cazibesi artırılmış. İnce ve kalın askılı modellerde kalp göğüs kupları ön planda. Tamamı dantel işlemeli el işi nakış gelinlikler de çok şık.

Authentic koleksiyonda muhafazakar modeller mevcut ve kolları bütünüyle dantelle kapatılmış. Fashion koleksiyonunda kalp yaka, yumuşak hatlı göğüs kaplamalar ve ince ipli çapraz askılar ön planda. Dream koleksiyonunda el işçiliği ön planda değişik katlı etekler, tül ve saten detaylar kullanılmış. Glamour koleksiyonu çok rağbet görmekte ve sofistike dantel dokuları ile minimal kesimler ön planda.

Romantik Glamour gelinlik modellerinde balık formlu modeller çok havalı. Selective koleksiyonda elegan kadınların tercihi. Kol kesimleri, göğüs kupu, yakası, etek kesimleri ve modelleri çok çekici. Exclusive koleksiyonda dantelle tül muhteşem bir uyum içinde. Klasik formlar ve dinamizm var. Askılardaki detaylar çok çarpıcı. Pierre Cardin 2016 koleksiyonları böyle. Siz de hemen düğün planlarınızın önceliği olan gelinlik seçiminizi yapın, bu senenin en şık gelini olun…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz