Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Aralık 2018

Norbekov Sistemi İle Zayıflama

[ads1]”İnsanın hasta, çirkin ve fakir olmaya hakkı yoktur” sözüyle tüm dünyada tanınan Özbekistan asıllı Ord. Prof. Dr. Mirzakarim Norbekov tarafından yaklaşık 20 yıldır uygulanan Norbekov Sistemi adlı tedavi yöntemi son dönemlerde ülkemizde de yakından takip ediliyor. Moskova’da kurduğu Norbekov Kliniğinde kendi geliştirdiği, kendini mutlu hissetme, sağlıklı bir hayat sürme ve vücut organlarına hakim olabilme öğretisini hastalarına uygulayan Norbekov’un “Aptalın Deneyimi” adlı kitabı NLP serileri arasında en başarılı yapıtlardan birisi olarak kabul ediliyor. İnsanın yapamayacağı hiçbir şey yoktur felsefesine dayanarak kişisel anlamda çalışkanlığı ve başarının sırrını öğrettiği Norbekov sistemi ile bir takım fizyolojik sorunlara da çare bulabilmek mümkün.

norbekov mirzakarim

Özellikle görme sorunu yaşayanların Norbekov Egzersizi ile günde 0,25 iyileştikleri gözlemlenirken, bel, sırt ve boyun ağrılarında da farkedilebilir derecede iyileşme yaşandığı belirtiliyor. Belirli periyotlarda ülkemize seminerlere gelen Prof. Dr. Mirzakarim Norbekov, kendi adını verdiği felsefi öğretisini 36 farklı ülkede de öğretmekte. Ülkemizde Norbekov öğretisini ve Norbekov egzersizlerini kendisinin öğrencisi ve kitaplarının tercümanı olan Doç. Dr. Kabuljan Murzaev 10 ve 30 günlük kurlarla öğretmekte. Alternatif tıp yöntemlerinden birisi olarak kabul edilen Norbekov Sistemi, temel olarak Doğu Tıbbı, İbn-i Sina ve Modern Tıp modellerinden hareketle oluşturulmuş karma bir tedavi yöntemi.

[ads2]Zihinsel yetkinliğe ve fizyolojik erişinliğe ulaşmanızda alternatif metotlardan birisi olarak kabul edilen Norbekov sisteminin ülkemizde yoğun bir talep gördüğünü de söyleyebilmemiz mümkün. Özellikle zayıflama, görme bozuklukları ve eklem ağrılarında Norbekov egzersizlerinin fayda sağladığı görüşünde birleşen uzmanlar bu tedavi yöntemini denemek isteyenlere de öneriyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz