Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Aralık 2018

Nihat Doğan’ın Yerine Survivor’a Kim Gidiyor?

[ads1]Özgecan Aslan’ın başına gelen korkunç olayın ardından duruma suskun kalmayan, adının da sosyal medyada çıkmasını isteyen Nihat Doğan yaptığı saçma salak yorumlarla tüm sosyal medyada resmen linçe uğratıldı. Adından bahsedilmesini bekleyen N. Doğan Özgecan Aslan cinayeti hakkında Twitter’dan 14 Şubat 23:22 ‘de şu şekilde bir tweet attı:
nihat-dogan- tweet-ozgecan-aslan“Siz de mini etek giyip, soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca bas bas bağırmayacaksınız” demesi sosyal medyada büyük olay yarattı ve ardından Twitter Gündeminde #NihatVarsaSurvivorBoykot etiketiyle hashtag açıldı.

nihat-dogan- tweet-ozgecan-aslan 2

Nihat Doğan ertesi gün 15 şubat 16:34’te “Acun Ilıcalı abime ve projesine zarar gelmemesi adına kendisinden affımı istedim.” diyerek sanki kendi arzusuyla çıktığını ifade etti.

[ads2]Acun Ilıcalı, dün (16 şubat 2015) yaptığı toplantının ardından ‘Survivor All Star’ yarışmasının kadrosundan Nihat Doğan’ı çıkardı. 22 Şubat 2015 Pazar günü TV8’ de başlayacak ‘Survivor All Star’ yarışmasından çıkarılan Nihat Doğan’ın yerine Ahmet Dursun’un yarışmasına karar verildi. Nihat Doğan da yarışmadan atılmasıyla ilgili, “Survivor’la var olmadım, Survivor’la da bitmem…

nihat-dogan- tweet-ozgecan-aslan 3

Kısacası Nihat Doğan ‘Survivor All Star’ yarışmasından atıldığı için önce “Survivor’la var olmadım, Survivor’la da bitmem… yazdı sonra da sanki kendi çıkmak istemiş gibi “Acun Ilıcalı abime ve projesine zarar gelmemesi adına kendisinden affımı istedim.”   yazdı. Twitlerin altında hangisinin önce gönderildiği belli.

nihat-dogan-survivor
Diğer yarışmacılar önceki gece Dominik Cumhuriyeti’ne doğru yola çıktı.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz