Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ocak 2019

Miranda Kerr’in Güzellik Sırrı

[ads1]Geçenlerde Leonardo DiCaprio ile aralarında aşk mı alevlendi sorularıyla gündeme oturan Avusturalyalı ünlü model Miranda Kerr’in özel hayatından daha başka konuları da merak edenler için hazırladığımız bir yazı.

Şu aralar dünya gündeminde adından fazlaca bahsettiren güzel model Miranda Kerr, bu güzelliğini her gün düzenli bir şekilde güzellik uykusuna yattığını belirtti. Ayrıca işi gereği sürekli ağır makyaj yapmak zorunda olan ünlü model tatil olduğu zamanlarda makyaj yapmak yerine güneş gözlüğü taktığını böylece cildini dinlendirdiğini söyledi ve sözlerine şunları ekledi: “Günlük hayatta göz makyajı yapmayı sevmiyorum. Defile ya da çekimler dışında makyajsız gezerek yıpranan göz çevremi dinlendiriyorum. Makyaj yapmak yerine güneş gözlüğü takmayı tercih ediyorum. Uçağa binerken yanımda mutlaka göz maskesi bulundururum. Özellikle rahat kıyafetler giyerim. Maskemi takar ve kestiririm. Bu tür küçük güzellik uykuları beni hem dinlendirir hem de cildime iyi gelir.”

[ads2]Güzel bir cilde sahip olmak için çok fazla bir çaba harcamadan da sahip olunabileceği gerçeğine bir kez daha tanık oluyoruz. Cildinizi siz de doğal yöntemlerle temizleyip, dinlendirerek daha canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz