Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ocak 2019

Meryem Uzerli: Korkuyorum Çünkü…

meryem uzerliTükenmişlik sendromu nedeni ile Türkiye’nin en çok konuşulan ve izlenen ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde Hürrem Sultan karakteriyle başrolde olan Meryem Uzerli beklenmedik bir kararla diziyi bıraktı ve Almanya’nın başkenti olan Berlin’e gitti.
Meryem Uzerli, karnı burnundayken moda fotoğrafçısı olan arkadaşı Urban Ruths’a poz verdi.

Geçtiğimiz günlerde Boşnak dergisi Azra dergisi için soruları yanıtladı. Yapılan  röportajda en  dikkat çeken cevap ise içinde yaşadığı en büyük korkuyu itiraf etti. 12 Ağustos 1983 (30 yaşında), Almanya/Kassel doğumlu başarılı oyuncu Meryem Uzerli: “Korkuyorum. Çünkü tek başıma çocuk büyüteceğim.” diyerek içindeki korkunun ne derece büyük ve önemli olduğunu sevenleriyle paylaştı.

Almanya’ya dönüşünde kısa bir süre sonra yollarını ayırdığı eski sevgilisi Can Ateş’ten hamile kaldığı ortaya çıkan ve bekar bir anne olma endişesini üzgün bir şekilde ifade etti.

Urban Ruths’un objektifinden alınan  bir fotoğrafla Azra dergisine kapak olan Meryem Uzerli;  “Korkuyorum. Çünkü tek başıma çocuk büyüteceğim.”  cümlesiyle içini döktü.
Meryem Uzerli, facebook sayfasından hayranlarına itafen yaptığı yeni yıl kutlamasında Kızının biyolojik babası olan Can Ateş’e “2013’te beni yalnız bırakanlara teşekkür etmek istiyorum. Bu kolay değil ama onlar sayesinde kendim, sevgi ve hayat üzerine çok şey öğrendim” diyerek gönderme yapmayı da ihmal etmedi.
Anne olmak için  gün sayan  güzel oyuncu 2 ay içinde bir kız çocuğu dünyaya getirecek. Kızını nasıl dünyaya getireceğini merak edenler için “suda doğum yapacağım” dedi

Böyle bir röportaj yapmadığını söyleyen Meryem Uzerli’nin ne dedi işte ayrıntılar burada.
©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz