Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Aralık 2018

Meltem Cumbul’dan Şok Boşanma Kararı

[ads2]Ünlü oyuncu Meltem Cumbul boşanma kararından sonra ilk defa dün Levent’te objektiflere yakalandı. Moralinin bozuk olduğu açıkça belli olan Meltem Cumbul’un evlilikten sonra sık sık medyaya gösterdiği alyansını parmağından çıkardığı tüm gazeteciler tarafından fark edildi. Meltem Cumbul’un avukatı aracılığı ile ayrılmak talebini ilettiği eşi ile 3 Mayıs 2013’ten  beri görüşmediği öne  sürüldü.

Çocuk sahibi olmayı çok isteyen ve bu yüzden ikinci bir defa nikah masasına oturan Meltem Cumbul’un boşanma kararı vermesinin altındaysa bir takım nedenler var. İzmir Çeşme’de geçtiğimiz aylarda  bir gazetecinin fotoğraf makinesini parçalayan Alican Özbaş’ın son olarak nisan da Ritz Carlton Residance’da olay çıkarttığı söylendi. Yapılan iddiaya göre , Nazlı Öztarhan’ın evinde verdiği partide Alican Özbaş bir gazete yöneticisinin, eşine sarkıntılık  ettiğini öne sürerek yumruk attı. Olaydan kısa  süre  sonra Meltem Cumbul’un eşi Alican Özbaş  dışarı atıldı.
Alican Özbaş’ın Babası  Erol Özbaş ise bu olaya sevindi.

Evliliğin başından beri çevresindekilerin karşı çıktığı ama evliliğini devam ettirmek için çaba sarfeden Meltem Cumbul’un bu  olay sabrının taşmasına neden oldu.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz