Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Kasım 2018

Mayıs Ayının Astrolojik Olarak Önemli Tarihleri

Mayıs ayında bizi neler bekliyor? Mayıs ayının hangi tarihleri kritik hangi tarihleri ferahlığı getiriyor? Bu ayda bazı karar alırken nelere dikkat etmeli ve nasıl  davranmalı? Tüm bu soruların yanıtı Kadının Kitabı.com’da…

2014 Mayıs Ayının Astrolojik Olarak Önemli Tarihleri

[ads1]
11 Mayıs / Venüs Mars karşıtılığı
 İkili ilişkilerinizde bazı problemler alelen  bir şekilde karşınıza çıkabilir. Bu durum karşısında oldukça şaşkına dönebilirsiniz. Böylece karşınızdakinin eksik taraflarını artık daha net gördüğünüzü anlayabilir, ne kadar yanıldığınıza tanık olabilirsiniz. Karşılıklı olarak birbirinizi sürekli olarak eleştirebilir ve kendinize çeki düzen vermek için silkenirsiniz. Bu tür olumsuzluklar ne kadar istenmeyen bir olay gibi görünse de aslında bu tür olaylar ilişkinin sağlam temeller oluşmasına katkı sağlamak için zemin hazırlar. Bunu fırsata çevirmenin sizin elinizde olduğunu asla unutmayın.

astroloji

14 Mayıs / Akrep burcunda Dolunay
Şu günlerde kendinizi daha kararlı ve daha güçlü hissedebilirsiniz. Duygusal kararlardan önce maddi konularda kararlı adım atmak sizin için daha iyi sonuçlar doğurabilir.Biraz maddi konulardan sıkıntı yaşayabilir alacağınızı almakta zorlanır ödemelerinizi yapmakta sıkıntıya düşebilirsiniz. Ancak mayıs ayı itibariyle daima olaylara ve hayat pozitif düşünmeye ve bakmaya çalışın, bu tutum sıkıntıları çabucak atlatmanıza yardımcı olur.

20 Mayıs / Mars düzeliyor
Mart ayının başından beri devam eden  geri hareket artık sona eriyor. Enerjinizi ve moralinizi biraz daha  toparlayabilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmek daha kolay. Sinirlerinizi geren ve zıt giden olaylar bitmek üzere. Tabi tamamen bir bitiiş için Temmuz’un sonuna kadar beklemelisiniz.

24 Mayıs / Jüpiter Satürn üçgeni
 Sorumluluklarınızı halletmeniz için şans sizden yana olacak. Geçtiğimiz  Aralık ayında meydana gelen bazı olayları tekrar kendini gösterebilir. Ne olursa olsun asla pes etmeden kararlı adımlarla yolunuzda ilerleyin. Önünüze çıkan zorluklar karşısında yalnız olmadığınızı siz de göreceksiniz.

[ads2]28 Mayıs / İkizler burcunda Yeni ay
Dolu dolu yeni bir dönem başlıyor. Hiç aklınıza bile gelmeyen  şeyleri öğrenebilir ve bildiklerinizi etrafınızdakilere anlatma şansı yakalayabilirsiniz. Tanıştığınız yeni insanlar yeni hayatlar size çok şey katacak.  Ticaret ile uğraşmak için karlı bir dönem olacağını unutmayın. Ancak mantıksız riskler almaktan çekinin. 

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz