Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Aralık 2018

Mart Ayının Astrolojik Olarak Önemli Tarihleri

[ads2]1 Mart / Balık burcunda Yeniay: 1 Marttan itibaren daha kırılgan, daha hassas, daha duygusal bir dönem başlıyor.Şu aralar insanlara karşı daha merhametli ve sağduyulu olabilirsiniz. Ancak kimseye bu hislerinizi suistimal ettirmemeli daha sonra yaptklarınızdan pişmanlık duymamak için dikkatli davranmalısınız. Hasas bir dönemde olduğunuz için daha tedbirli olmalı ve sağlığınıza da önem göstermelisiniz.

1 Mart / Mars geri gidiyor: Sevgiliniz veya eşinizle ortaya çıkabilecek olan küçük bir problem büyüyebilir. Normal zamanlardaki kadar sakin ya da kararlı davranışlar sergileyememeniz çok normal. İlişkinizde problem yaşadığınızda empati kurmalı ve bu dönemde alttan alınmalı. Bu dönemde çok ciddi bir durum söz konusu değilse, her türlü cerahi opeasyondan ve lazerli uygulamalardan uzak durun. Estetik ve güzellik için bir operasyon geçirmek niyetindeyseniz bunu 26 Temmuz sonra bir tarihe ertelemeniz daha iyi olacaktır.

2 Mart / Satürn geri gidiyor: Satürn gezegeni 20 Temmuz’a kadar geri giderek omuzlarnızdaki yüklerin hafiflemesine yardım edecek.Bunu bir fırsata dönüştürmek ve olayları lehinize çevirmek sizin elinizde. Dış baskılar azalmış olabilir ama tembellik etmeyin. Başarıya çok yakınsınız. Biraz gayret!

6 Mart / Jüpiter normale dönüyor: Şans, fırsat gezegeni olarak bilinen Jüpiter 7 Kasım’dan beri geriye geliyordu. Hem maddi hem de manevi bir huzuru gördüğünüzde şaşırmayn. Kabiliyetleriniz neyse ona yönelin ve başarıyı gözlerinizle görün.

[ads1]16 Mart / Başak burcunda Dolunay: Büyüyen Ay ile beraber sinirli ve gergin bir döneme girebilir ya da tam aksine suspus olup içinize iyice kapanabilirsiniz. Olaylara karşı kendinizi yıpratmamalı biraz zaman deyip geçmelisiniz.

30 Mart / Koç burcunda Yeniay: Yavaş yavaş bahar gelmeye güneş kendini gizlendiği yerden çıkarmaya başlarken hayattan daha faza zevk aldığınızı ve daha cesur hissettiğinizi göreceksiniz. İçinizdeki heyecan hemen her şey olsun dedirterek hızlı kararlar almanıza neden olabilir.Fakat 15 nisandan sonra Ay Tutulması’yla birlikte başka gerçekler ortaya çıkabilir. İlerlemek için cesur davranmalı ve değişimleri kabullenmelisiniz.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz