Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

Kürtajla Alınan Bir Bebeğin Görüntüleri

[ads1]Bazen yasak ilişkiler yüzüden, bazen de yanlışlıkla olan bebekler tehlikeli bir ameliyatla anne karnından alınıyor. Buna kibarca alınıyor desek de aslında bebekler alınmıyor. Canlı canlı eli, kolu, bacağı vücudu parçalara ayırılarak rahimden çıkartılıyor. O minicik bebeğin acısını çığlıklarını elbette ne doktor ne de o anne olmaya layık kadın duyabilir. Hiç bir koruma yapmadan cinsel ilişkiye girerek  hamile kalıp sonra da ben bu bebeği istemiyorum diyerek keyfiyen öldürten kişiye anne (ana) denilemez. Ana yüreği bebeğinin tırnağı kırılsa acı çeken bir kalptir. Canlı ve eli, ayağı, kafası gözü olan bir bebeği kestirmeye asla vicdanı dayanamaz. Biz kadının kitabı.com editörleri olarak Kürtaj (abortion) konusunda bugün biraz hassasız. Bu videoyu izledikten sonra aynı hassaslığı siz gösteremiyorsanız şayet Işid örgütünün kafa keserek öldüren adamlarından bir farkınız yoktur. Kürtaj demek bebeği ordan alıp kenara koymak değil. Onu keserek öldürmek demek. Kürtaj sadece kan pıhtısını çıkarmak değil. Bildiğiniz gözü, kulağı, başırsağı, minicik atan bir kalbi olan bir insanı katletmektir.
[ads2]Bunu yapan doktora doktor denilemez. O doktorun kürtajdan kazandığı para tamamen haram. Kimse bunun helal olduğunu söyleyemez. Doktor bir katildir. Bir canidir. Eğer siz de hamile ve kürtaj konusunda olumlu düşünüyorsanız karnınızdaki bebeğin yaşama hakkı olduğunu bilmelisiniz. Her bebeğin dünyaya bir geliş sırası vardır. Eğer siz hamile kalmışsanız o bebek sizin karnınıza düşmüştür. Onun yaşama hakkını elinden alırsanız asla o bebeğin yaşama hakkını ödeyemezsiniz. Hem suçsuz hem de savunmasız. İstenmeyen bir hamilelik durumunda suçun sizde olduğunu bilin. Bunun acısını bebekten çıkarmayın.

Bu videoda kürtajla alınan bebeğin resimleri var. İzlemekten korkmayın. Kürtaj neymiş görün.

“Benim bedenim benim kararım” diyen kadınlar, akılızca konuşmayın. Senin bedenin olabilir. Ama o bebeğin bedeni senin değil. Savunmasız ve güçsüz olması sana onu öldürtme hakkı vermez. Kendi bedenini istediğin kadar erkeklere peşkeş çekebilirsin. Bu kimseyi ilgilendirmez. Ama o bebeği bir salaklık yapıp dünyaya getirdiysen doğuracaksın. “Benim bedenim benim kararım.” diyerek konuşmaya hakkın yok. Bunu da herkes böyle bilsin…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Nihal Pancar dedi ki:

    Teknoloji insanları ruhsuzlaştırır, kürtaj da gereksiz olarak tercih edildiğinde cinayetten farksızdır.
    Kürtaja kesinlikle karşıyım.

Yorum Yaz