Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ocak 2019

Koltuk Yastıklarını Renklendirin

Koltuk Yastıklarını Renklendirin

Evlerimizi genellikle 1 ya da 2 adet birbirine uyumlu renkleri kullanarak bir dekorasyon yaratırız. Diğer kullandığımız mobilyaları ve aksesuarları da bu renklere uygun seçeriz. Bu tekdüzelikten bir süre sonra pek çok kişi sıkılır. Halbuki dekorasyonunuza başka renkler katar ve daha eğlenceli bir ev dekorasyonu yaparsanız sıkılmanız çok daha uzun zamanlar alacaktır. Yastık rengi seçimi de evinizin özellikle salon ya da oturma odanızın sıradanlığından kurtulmanızı sağlamaktadır. Koltuk takımların içinde olan ve kırlent adı verilen ufak yastıkların kılıflarını değiştirerek evinizdeki sıradanlıktan kurtulabilirsiniz.

Koltuk Yastıklarını Renklendirin

Yastıkları Evde Kendiniz Renklendirin

Kırlent yastıkların kılıflarını isterseniz kendiniz de renklendirebilirsiniz. Bunun için evdeki eski kumaş parçalarını birbirine dikerek yastık kılıfı yapabilirsiniz. Ya da eski tişörtten yastık kılıfı yapmayı da deneyebilirsiniz. Eski tişörtlerinizi hem geri dönüştürmüş olur hem de yastıklarınızı renklendirmiş olursunuz. Eğer örgü gibi el beceriniz var ise güzel renkli iplerden ve motiflerden yastık kılıfları da yapabilirsiniz.

Kumaş Boyama İle Yastık Kılıflarınızı Değiştirin

Eğer daha farklı bir değişim istiyorsanız tek renk olarak aldığınız kumaş kılıfları farklı şekillerde ve desenlerde kumaş boyası kullanarak boyayabilirsiniz. Yastık kılıfı boyama işlemini de isterseniz fırça ile isterseniz de renk açan çamaşır suyu gibi bir kimyasalla yapabilirsiniz. Bu işlemler için de internette pek çok dekorasyon videosu bulunmaktadır. Bu videolardan destek alarak evdeki kırlent yastıklarınızı renklendirebilirsiniz.

Çok Daha Kolay Bir Dekorasyon İsterseniz

Eğer boyamak ya da yeniden kılıf örmek veyahut dikmek size göre değilse ve çok daha kolay bir şekilde yastıklarınızı değiştirmek istiyorsanız size de tavsiyelerimiz olacak. Günümüzde neredeyse pek çok markette yastık kılıfı satılmakta. Bu kılıflar farklı farklı şekillerde, renklerde ve modellerdeler. Evinizdeki yastıkların formlarına uygun olan kılıfları uygun ücretler karşılığında alarak yastıklarınızı en kolay şekilde değiştirebilirsiniz. İsterseniz aynı kumaşlardan koltuk örtüleri bile yapabilir ve evinizde yepyeni bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Siz evinize renk katmak isterseniz yapabileceğiniz pek çok uygulama var. Özellikle yastıklarınızı değiştirerek bile yaşam alanlarınıza renk katmanız ve dolayısıyla çok daha güzel bir dekorasyona sahip olmanız da mümkün.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz