Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ocak 2019

Kış Mevsiminin En Trend Renkleri

[ads1]Canlı renklerin hakim olduğu 2015 kış sezonunda rengarenk kabanlar, pantolonlar, şapkalar, bereler, atkılar ve daha birçoğu bizi bekliyor. İşte bu sezon sık sık karşılaşacağımız renklerden bir kaçı:

Sangria rengiSangria: Oldukça egzotik bir kırmızı tonu olan sangria kış renk modasında en önde yer alıyor. İnsanda uzak bir yerlere gitme hissi uyandıran bu renk gösterişli maceraların yarattığı o muhteşem hisleri uyandırmaya da yardımcı oluyor. Kırmızı ve koyu pembe arasındaki tonuyla oldukça çekici olan bu rengi kış kombinasyonlarında sık sık görmeye ve dolabınızda yer vermeye hazır olun.

leylak rengiPuslu Leylak: Bu kış hiç görmediğimiz canlılıkta ve alışılmadık renklerle karşılaşacağız. İşte onlardan biri de puslu leylak. Oldukça farklı bir mor tonu olan bu renk oldukça zarif ve romantik bir renk olarak kadınsı bir güç çağrıştırmakta ve paletinizde bulanan sıcak tonlarla oldukça romantik ya da güçlü bir görünüm yaratabilirsiniz.

parlak orkideParlak Orkide: Senenin başında yılın rengi olarak açıklanan parlak orkide vitrinlerde kendini göstermekte ve pek çok kişinin dolabında yerini almaktadır. Tüm renklerle oldukça iyi bir uyum sergileyen parlak orkide kırmızı tonlarıyla kullanıldığında sıcak bir etki yaratırken, soğuk mavilerle de göze çarpan, etkileyici ve çekici bir kombinasyon oluşturulmasında yardımcı olmaktadır.

selvi yesili

[ads2]Selvi Yeşili: Sezonun tek yeşil tonu olmasıyla göze çarpan selvi yeşili oldukça büyülü ve güçlü bir etki yaratmaktadır. Sezonda yer alan mavi, kırmızı, gri ve sarılarla oldukça iyi bir uyum yakalamanıza yardımcı olan servi yeşiliyle muhteşem bir görünüme ulaşabilirsiniz.
Kadının kitabı.com özel haberidir. İzinsiz kullanılamaz…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz