Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ocak 2019

Kilo Veremeyenler İçin Biorezonans Tedavisi

Bahar geldi, havalar azar azar ısınmaya başlarken kışın alınan kilolardan bir an önce kurtulmak gerekiyor. Normal bir insanın kış mevsiminde ortalama 1 ila 5 kilo arasında aldığını hepimiz biliyoruz. Kışın o kiloları saklamak için hırka, kazak, mont gibi kıyafetler yardımcı olurken yazın yazın sadece ince bir t-shirt giyerek fazla kiloları hem saklayamaz hem de daha fazla şişman görünürüz. Bu yüzden hem spro hem de diyet programına başlanmalı ve bu kilolardan birkaç ay içinde kurtulmalı.

Ancak bazı kişilerde spor ve diyet yapmak kilo vermede yeterli olmadığı hatta bu kiloları yakılmasını engelleyen insülin direnci hastalığı olabileği şüpheleri doğuyor. Biorezonans Uzmanı Dr. Sinan Akkurt, insülin direnci hastalığının biorezonans yöntemiyle tedavi edilebileceğini anlatıyor.

Biorezonans tedavisi nedir?

Biorezonans tedavisi: Kilo almaya sebep olan Adenovirüs 36, insülin direncinin yüksek olması, metabolizma hızının düşüklüğü gibi sorunların ortadan kaldırılmasına yarayan bir metoddur.

İnsülin direnci nedir?

İnsülün direnci: İnsülin hormonunun vücutta aşırı miktarda salgılanmasından dolayı yağ metabolizmasını uyararak kilo vermenin önüne geçmesidir. Her türlü egzersizi yaparak ve sağlıklı beslenerek hala kilo verilemiyorsa insülün direncinin ölçülmesi gerektiği ve gerekli hormonal dengelerin takrar sağlanmasını gerektiğini engellemesinin “insülin direnci” olarak tanımlandığını ifade eden Dr. Akkurt, bu rahatsızlığa sahip kişilerin kilo vermesi için öncelikle hormonal dengenin sağlanması gerektiğine dikkat çekiyor.

Biorezonans tedavisi nasıl işe yarıyor?

Bu tedavinin metabolizmayı hızlandırdığını ifade eden Dr. Sinan Akkurt şöyle devam ediyor: “Kişinin metabolizması zayıf olabilir. Biorezonans ile metabolizmayı hızlandırıcı bir tedavi uyguluyoruz. Ayrıca kişi hormonal olarak dengesiz olabilir, insülin direnci olabilir. İnsülin direncimiz varken, vücut insülin direncinden dolayı glikozu harcamazken, istediğimiz kadar diyet yapalım, kilo veremeyiz. Versek bile hemen geri alırız. Biorezonans tedavisi ile tüm bunları dengeliyoruz, ayrıca iştah azaltıcı bir tedavi programı uyguluyoruz”.

[ads2]Biorezonans tedavisinde, vücutta bulunan şekeri tüketip hipoglisemiye neden olan Candida Albicans adlı mantar cinsinin vücutta olup olmadığını varsa tedavisinin yapıldığını söyleyen Dr. Sinan Akkurt, bu uygulamada verilecek kilonun kişinin yapısal durumuna göre değişiklik göterebildiğinin altını çiziyor.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz