Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ocak 2019

Kenan Doğulu ve Beren Saat: Düğün Yakında

Kenan Doğulu, geçen Azerbaycan- Bakü’de bir konser  verdi ve oldukça ilgi gördü. Bu konseri  vermek için 600.000 Avro aldığını belirten  yakışıklı şarkıcı, Tarkan’ın verdiği  Azerbaycan konserinde  500.000 avro alacağı dile getirilince muzip bir şekilde : “Evet, ben herkesten daha pahalıya geliyorum!”  dedi.

[ads2]
Kenan Doğulu, sahneden asla inmeyeceğini şu sözlerle dile getirdi: “Madonna 60 yaşında ve hâlâ sahnede, herkes onu çok seviyor. Şarkıcılık, yaşla ilgili bir meslek değil. Kendinizi sahnede iyi hissediyorsanız ve güzel performans sergiliyorsanız, sahnede kalırsınız. Ben ölene kadar sahnede olacağıma inanıyorum. Türkiye’de gündemde kalmak, bu durumu kontrol altında tutmak çok zor. Her zaman gündemde kalmak için çalıştım. En önemlisi hit şarkıları bulabilmek.”

Kenan Doğulu, 2 yıldır beraber olduğu güzel oyuncu Beren Saat ile ilişkisi hakkında da açıklama yaptı: “Evlilik meselesini aile içinde konuşuyoruz. Düğün yakın zaman içinde gerçekleşecek, kısmet.”
Kenan Doğuluya:” Beren Saat gerçekten de Benim dünyam’daki gibi engelli olsaydı ne yapardınız?” şeklinde ilginç bir soru yöneltildi.
Kena Doğulu ise  “Bu çok zor bir soru. Eğer sonradan kusurlu olsaydı, onunla ilişkimi devam ettirirdim. Ancak doğuştan kusurlu olsaydı ne yapardım bilemem. Çünkü işin bu tarafını hiç düşünmedim.”  Şeklinde soruya yanıt verdi.

Azeri gazeteciler, Kenan Doğulu’ya çocuğunuz olacak şeklindeki  dedikodulara bir yanıt bekliyoruz dediler.
Doğulu ” Öyle bir şey yok. Yıllardır söylediğim gibi; çocuğum olmasını çok istiyorum. Çocukları çok seviyorum. Benim için erkek ya da kız fark etmez. İkizlerim olsun isterdim.” Diyerek  merak edilen sorulara cevabını vererek oradan ayrıldı.

@Kadınn Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz