Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Kasım 2018

Kate Moss’un Güzellik Sırrı

[ads1]40 Yaşındaki ünlü oyuncu Kate Moss’un güzellik sırrını merak edenler oldukça fazla.
40 Yaşında ama hiç de  yaşını göstermeyen bir cilde sahip olan Kate Moss dikkatleri üzerine çekiyor. Geçenlerde ünlü Stylist dergisi için yaptığı bir röportajda “Güzelliğinizi neye borçlusunuz?” sorusuna bakın nasıl cevap veriyor.

 Kate Moss, buzun canlandırıcı ve yenileyici etkisine inandığını ve  bu yüzden yüzünü buz dolu bir su kabına sokup 10  saniye kadar bekleten ünlü oyuncu bu sayede soğukla yüzünün aniden gerildiğini dile getiriyor. Cildinin buz sayesinde daha sıkı ve daha canlandığını dile getirerek kadınların evde yapabileceği çok basit ve ücretsiz bir yöntem olduğunu söyledi.

kate_moss-3

Tabii sadece evde yüzünü buz dolu bir su kabına sokmadığını aynı zamanda da profesyonel olarak da yardım aldığını, bunun için 400 dolar gibi büyük bir ücretle özel bakım yaptırdığının da bilgisini verdi. Bu bakımı ortalama bir saat sürüyor ve toplam  3 aşamadan meydana geliyor. Bu işlemi ise güzellik uzmanı Joanna Vegas’a yaptırdığını söyledi.

[ads2]İlk aşamada cilt pırlanta tozları kullanılarak ölü hücrelerden arındırılıyor.
İkinci aşamada Microcurrent adlı bir terapi yapılıyor
Son aşamada ise arınmış cilde vitaminli oksijen terapisiyle nemlendirme işlemi gerçekleştiriliyor.

İşte Kate Moss’un kendi uygulamış olduğu cilt bakımı bu şekilde. Biz 400 dolar gibi bir parayı rahatça veremesek de basit ama etkili bir yöntem olan buz terapisini evde kolayca uygulayabiliriz.

Buz kalıplarıyla yapabileceğiniz terapi bakımının detayları için tıklayın.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz