Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

Kaşları Kalınlaştırmak İçin 4 Mucize Formül

[ads2]Zaman ilerledikçe çoğu şey hep geriye sarıyor. Örneğin 1980 yıllarında ki giyim tarzı, Sitil ve saç makyaj  tarzı artık yenilik bulamayınca tekrar eski ye dönüş yapıyor. Eskiden incecik kaçta modaydı. Örneğin Adile Naşit’in kaşlarını hatırlarsınız. Daha sonradan kaşlar herkesde incelemeye başladı. Ancak şimdilerde ise sanki hiç alınmamış gibi, kalın karakteristik ve doğal görünümlü kaşlar daha çok kadınları hatta erkekleri cezbetmeye başladı . ancak  biz kadınlar kaşlarımızı sürekli iple cımbızla ya da sir ağda ile aldık. Sürekli bu şekilde kökten yolunan kaşlar seyrelme  azalmaya hatta dökülmeye de başladı. 2015 yılının makyaj trendleri ve güzellik önerileri arasında doğal kalın görünümlü kaşlar oldukça  moda. Biz kadının kitabı.com olarak Kaşları seyrelmiş incelmiş ve dökülmeye başlamış olan kadınlar için dört harika doğal formül tavsiye ediyoruz. İşte kaşları kalın ve doğal görünümünü tekrar  geri kazandıracak uygulaması en basit ve en doğal doğal formüller:

vazelin1. Vazelin

Hepimizin kolayca bulabileceğin vazelin, kaşlarım güçlenmesinde ve beslenmesinde oldukça iyi sonuç veriyor. Birkaç hafta boyunca gece yatmadan önce uygulayacağınız vazelin, kaşlarınızın daha güzel ve daha güçlü olmalarına yardımcı  olacaktır.
Evde doğal vazelin nasıl yapılır?

hint yagi2. Hint yağı

Hint yağının en büyük özelliği; kıl köklerini harika bir şekilde besler ve güçlendirir. Eğer siz de hint yağı hanım bu muhteşem özelliğinden yararlanmak istiyorsanız mutlaka günde birkaç defa hiç yazıyla hint yağıyla kaçlarınızı karşıların eğer siz de hint yağı hanım bu muhteşem özelliğinden yararlanmak istiyorsanız mutlaka günde birkaç defa hint yağını  kaşılarınıza  süryani ve sürün sürün ve masaj yapın. Düzenli olarak bu uygulamayı yaptığınızda farkı  gözlerinizle göreceksiniz.

????????????3.  Aloe vera

Bir çok güzellik ürününün içinde olan aloe Vera kaşlar içinde mucize etki yaratan doğal nimetlerden biri. Aloe Vera suyunu Gün içinde birkaç defa kaşlarınıza uyguladığınızda kaşlarınızın zamanla  Çoğaldığını fark edeceksiniz.

kuru sogan4.
[ads1] Kuru soğan

Herkesin evinde bulunan kuru soğan, içerisinde yüksek oranda kükürt bulunması sebebiyle kaşların köklerini uyararak  daha hızlı uzamasını ve güçlü olmasını sağlar. Kuru  soğana birazcık sıkarak  bir- iki damla soğan suyu elde edin. Daha sonra bu suyu  kaşlarınıza sürün. Birkaç saat  bekledikten sonra ılık suyla yıkayın.  Kaşlarımız bu uygulamalarla birlikte daha da güçlenecek ve sıkı bir şekilde çıkmaya başlayacak. Ancak birkaç denemeyle hemen sonuç beklemeyin. Çünkü içinde kimyasal bir madde olmadığı için hemen etki göstermeyecek zamanla  doğal bir şekilde sağlıklı olarak  uzayacaklardır.
Kadının Kitabı.com özel haberidir. İzinsiz olarak kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz