Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

Kalın ve Güzel Kaşlar İçin Ne Yapmalı?

[ads1]Birkaç yıldır belki de sizin de en çok dikkat ettiğiniz ya da fark ettiğiniz şeylerden biri de kalın kaş modası. Eskisi gibi incecik Adile Naşit stilindeki incecik kaşlar artık kimsede de yok. Zaten gözü güzel gösteren şey kaştır. Kaşlar ne kadar düzgün ve belirgin olursa gözler de bir o kadar net ve belirgin görünür. Kaş almak oldukça zor ve riskli bir şeydir. Yanlışlıkla 2 tel koparsanız düzeltmek için daha fazla kaş teli koparmanız gerekir. Ayrıca kaşın biri diğerinden farklı olamayacağına göre düzgün olan kaşı da bozup tekrar düzeltmek gerekecektir. Siz en iyisi mi kaşlarınızı kendi doğal haline bırakın ve bizim hazırlamış olduğumuz önerilere kulak verin.

1. Öncelikle kalın kaşlara sahip olmak için kesinlikle kaşları cımbızla almıyoruz.
Uzun yıllar boyunca kaşlarınızı aldıysanız artık şekli ve şemali de eskisi gibi değildir. Kaşların kendi doğal haline gelmesi için uzun bir müddet sabırla bekmelemeniz gerekmektedir. Zor ve sıkıcı olduğunu biliyoruz ama sonuç iyi olacak bundan emin olun…

2.Kaşlara da peeling uygulayın. 
Ölü hücreleri ortadan kaldırmanın tek yolu peelingdir. Kaşların daha hızlı ve daha güzel uzaması ve çıkması için kullanmadığınız yumuşak bir diş fırçası ile yavaş yavaş masaj yapın.

[ads2]3. Serum, vitamin ya da bitkisel yağlardan  faydalanın
Kaşlarınızın daha sağlıklı ve hızlı büyümesini sağlayacak birçok serum bulunakta ya da saçlar için kullanılan biotin’i de kaşlarınıza uygulayabilirsiniz.

4. Kaş kalemi kullanın
Kaşlarınız sürekli alındığından dolayı bazı yerlerde kaşlar seyrekleşir. Bu durumda o bölgeyi kaşınızın renginde bir kalemle doldurmanız gerekir.

5. Kaşlarınızı sabitleyin
Saçlarınızı nasıl ki sprey ya da jöle ile sabitliyorsanız kaşlarınızı da kaş jeli ile sabit bir görünüme sokabilirsiniz. Bu şekilde aşağı doğru sarkan kaşlarınız olmayacak.

İşte sizin için hazırladığımız kaş boyama tekniği…

kas-boyamaKadının kitabı.com özel haberidir.İzinsiz kullanılamaz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz