Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ocak 2019

Kadınların Zevk Noktaları Nelerdir?

Kadınlar her şeyden öyle hemencekik Kadınların tahrik olduğu belli noktalar vardır. Ama  yapıan araştırmalar neticesinde alaşılıyor ki çoğu kadın zevk noktasının sadece bir yerde olduğunu zannediyor. Ancak yanılıyorlar. Kadınların sadece  tek bir zevk noktası yoktur.Bu yazı hem kadınlar için hem de erkekler için oldukça  bilgilendirici ve açıklayıcı bir yazı olacaktır. Vücudunu ne kadar iyi tanırsanız o kadar kolay org.azma ulaşırsınız/ ulaştırırsınız.

Zevk Ve Tahrik Noktaları

Şimdi sıkı durun ve kadınlar ilişkiye girdiklerinde tam doruğa ulaşmalarını sağlayacak zevk noktalarını Kadininkitabi.com ‘la keşfedin.

Sıkı durun! Şimdi kadın bedeninde hızlı ve ‘hazlı’ bir yolculuğa çıkıyoruz! Kadınların zevk noktalarını ve hassas bölgelerini tek tek ince ayrıntısına kadar açıklıyoruz!Kadınların Zevk Noktaları Nelerdir?

1. Beyin
Herkes biliyor ki sevişme isteği önce beyinde başlar. Seksi daha önceden aklınızdan geçirmeyip direkt olarak cinsel birşime başlarsanız bunun hiç bir anlamı yoktur. Karşınızdaki kadına önce kendinizi sevdirmeli ilgi uyandırtmalı ve sizinle kendini sevişirken hayal etmeli yoksa birazdan tek tek açıklayacağımız zevk noktalarını bilmek size  hiçbir şey kazanırmayacak hepsi teoriden ibaret kalacaktır. Bir erkek karşısındaki kadının aklına girebilmeli, düşüncelerini oyalamalı ve aklından geçirtmelidir. Eğer erkek kadının düşüncelerinde yer alıyorsa aşağıda sayacağımız zevk noktaları ile harika bir cinsel birleşmeye tanık oalcaksınız.

2. Saçlar
Erkekler saçlarına dokunulmasından belki hiç hoşlanmayabilirler. Ancak unutmamalıdırlar ki erkeklerle kadınlar farklı yaratıklardır. Erkekler sevmiyor hoşlanmıyor diye kadınlar da sevmeyeceği anlamına gelmez. Kadınların saçlarına dokunmaya başladığınız anda kadın kendini sizin ellerinize hemen bırakacak ve asla bu dokunuşun ve hissin bitmesini istemeyecektir. Kadınların saçları dokunulmaya ve okşanmaya fazlasıyla duyarlıdır. Saç diplerine giden bu yumuşak sinyaller sizin enerjinizi ve isteğinizi kadının beyninde titreşim olarak geri dönmesini sağlayacaktır. http://kadininkitabi.com

3. Boyun
Boyun en hassas ve en duyarlı bölgelerden biridir.Boyuna uygulanan küçük dokunuşlar, hassas öpüş ve dil teması kadınları tahrik eden bir nokta olduğu unutulmamalıdır.

4. Dudak
Ne kadar basit bir bölge gibi görünsede aslında şehvetli bir öpüşmeyle yelkenleri saldıracak bir noktadır. Öpüşmeyi bilen erkeklerin en şanslı olduğu yer kadınların dudaklarıdır.
İyi Bir Öpüşme Nasıl Olmalıdır? İşte püf noktaları. Okumadan geçmeyin….

Kadınların Zevk Noktaları Nelerdir?

5.Göğüs (meme) uçları
Kadınlar göğüs uçlarnın okşanmasından ellenmesinden ve temas edilmesinden fena halde tahrik olurlar. Zaten tahrik olduğunu görmek için göğüs uçarına bakmak yeterlidir. Çünkü tahrik olmuş kadının göğüs uçları hemen belirginleşir ve göğüsler büyümeye başlar.

6. Kadınlardaki “G” noktası
G noktası deymini ilk defa Alman asıllı jinekolog Dr. Ernest Grafenberg tarafından keşfedilen ve soyadının baş harfinden oluşan G noktası neresidir öncelikle onu belirtmekte fayda var. Vajinanın girişten itibaren ortalama 4 cm ilerisi kadında bulunan prostat bezine denk gelen bölgeye “G noktası” adı verilmiştir. http://kadininkitabi.com
Eğer erkekler cinsel ilişki esnasında kadınların bu noktasını hedef alarak birleşme sağlarlarla kadınların fazlasıyla tahrik olmalarına sebep olacak ve bu uyarılmadan oldukça haz duyacaklardır.

7. Kadının Kalçası
Kadınlar kalçalarına temas edilmesinden, dokunulmasından bilhassa okşanmasından oldukça zevk alırlar. Sevişmenin daha da ateşli olduğu sırada kadının kalçalarını kavramak ve tutmak kadını çıldırtacaktır.
KadininKitabi.com’un meraklı erkek okurları kadınları nasıl tahrik edeceğini iyi biliyor.

           Mastürbasyon yapmanın 10 Faydası yazımız için tıklayınız…

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz olarak kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz