Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

Kadınların Yatak Fantezileri

İster evli olun ister bekar. Eğer ilişkiniz sürekli aynı şekilde devam ediyor ve hiç bir değişiklik katmıyor monotonlaşmaya başlıyorsa bu ilişki çok uzun süreli olmayacak ve gitgide heyecanını da kaybedecektir.

[ads1]Bu yüzden iyi ve sürekli bir ilişki düşünen ve yaşayan çiftler muhakkak cinsel hayatına renk katmalı ve hayal gücünü geliştirebileceği kaynaklardan yararlanmalıdır. Uzmanlar uzun soluklu ilişkinin tekdüzeleşmemiş bir cinsel hayattan geçtiğini erkeklerin kendi kadınları tarafından tatmin edilmesi ile de eşlerini aldatma oranlarının oldukça düşük olduğunun altını çiziyor.
İşte bu yazımızda kadınların cinsel hayatını renklendiren en ilginç yatak fantezilerini sizlerle paylaşıyoruz.

1. Başkası tarafından seyredilme 
Kadınları en fazla tahrik eden fantezi de partneriyle sevişirken başkası tarafından izlendiğini bilmek. Her kadın ne kadar ilk başta “hayır, öyle bir şey asla olmaz, izletmem, izin vermem ” gibi olumsuz cümleler kursa da aslında onların içindeki cinsel duygular bunu istemekte ve bundan fazlasıyla haz duymaktadır. Nasıl ki kadınlar ve erkekler sevişenleri izlediğinde tahrik oluyor içi gıcıklanıyorsa, aynı şeyi başkalarının kendisini izlerken tahrik olması da kadını tahrik eder. Kısacası başkasını tahrik ediyor olmak kendisinin de tahrik olmasına neden oluyor.
izlenme

Cinsellik-hakkiinda-a

2. Tecavüz edilme
Sürekli sessiz sakin, yavaş, kibar şekilde sevişmek kadın için oldukça sıkıcı olur. Her dediğini yapan, yapma dediğini yapmayan, nazik davranan erkekler yerine sert sevişen, yatakta da erkeğin sözünün geçtiği bir cinselliği daha fazla yeğlemektedirler. Kadınlar light erkek sevmediği için light yapılan cinselliği de ilginç bulmuyor, vahşilik istiyor.

3. Kadın kadına sevişme (lezbiyenlik)
Her kadın hayatında bir kere de olsa lezbiyen videolarını izlemiştir. Kadınların birbirinin ne istediğini bildiği ve karşısındakini daha iyi anladığından yola çıkarak kadınlar akıllarına “acaba bir kadınla sevişsem nasıl olur?” dediği bir gerçek. Her ne kadar çevresine bunu merak ettiğini açık ve net bir şekilde dile getiremese de aslında bilinçaltında bu merak hep olacaktır. Ta ki bunu eyleme dönüştürene kadar.

[ads2]
4. İki erkekle aynı anda sevişme
Filmlerin ve televizyonun bu fantezileri kurmamızda rolü oldukça büyük. Aslında ahlaken çok kötü bir davranış olsa da izlemiş olduğumuz film ve dizilerde bize bunu sanki çok güzel ve olağanüstü bir zevk alma yöntemiymiş gibi lanse ediliyor. Herkes bu fanteziyi zihninde kuruyor olsa da ne kadınlar kocalarını- sevgililerini paylaşmak isterler ne de erkekler kendi karısını- sevgilisini başka bir erkeğin yatağında olmasını isterler. Bu Türk kadınları ve erkekleri için şu an çok normal bir durum değildir. Bunu yapan karı kocalar yok mu? Elbette var ancak onlar şimdilik başka ülkelerin insanları. Türkiye’den de uzak dursunlar…

5. Partnerinin başka bir kadınla sevişmesini izleme
Her kadın ya da erkek bunu aklından bir kere geçirmiştir. Ancak işi gel eyleme geçirelim deseniz büyük bir oran buna ret cevabı verecektir.
©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz