Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

Kadınların En Çok Sevdiği 4 Pozisyon

Birleşme Pozisyonları

 

Erkekler için cinsel birleşme genellikle mutlu sonla biter. Çünkü erkeklerin yapısı kadınların yapısına oranla daha fazla tahrik olabilir. Bu da cinsel birliktelikte bazı sıkıntılara sebebiyet vermektedir. Örneğin erkekler saniyesinde tahrik olup cinsel birlikteliğe hazır hale gelirken kadınlar asla ve asla bu kadar çabuk cinsell ilişkiye hazır hale gelemezler. Kadının doğasında bu kadar hızlı olmak yok. Yani bu kadar kolay olsaydı sanırız orospu diye bir şey olmazdı. Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var Erkekler gördüğü, duyduğu, ve temas ettiğinde çok fazla zaman geçmeden hemen tahrik olabilirler ve akabinde boşalma ile ihtiyacını kolaylıkla sonlandırabilirler.Kadınların En Çok Sevdiği 4 Pozisyon
Ancak kadınlar için durum bu kadar basit olmuyor işte.Kadınlar daima zordur. Belki bu çok iyi bir zorluk olmasa da maalesef durum bu.
Kadınların tahrik olma süreci hemen bir bakışta görüşte duyuşta olmuyor. Kadın kendine özel ilgi bekliyor. Kendi ile ilgilenilmesi hoşuna gidiyor ve daha sonradan tahrik duyguları oluşuyor. Kısacası kadınlar tahrik olduktan sonra orgazma ulaşabiliyorlar. Bu yazımızda kadınların duyguları ve istekleri göz önünde bulundurularak en iyi ve en çok sevilen birleşme pozisyonlarını bir araya getirdik.

misyoner pozisyonu

Pozisyon 1:  Misyoner

Misyoner ilişki pozisyonunu isim olarak hepimiz bilmesekte aslında çoğumuz biliyoruz. Eğer isim olarak tam ne anlama geldiğini bilmiyorsanız kısaca ondan da bahsedelim.
Misyoner pozisyon: Bu pozisyon cinsel ilişki esnasında en fazla kullanılan ve en çok tercih edilen bir pozisyondur Nedeni ise kadına düşen hiç bir görev yoktur. Yani kadın iki bacağını da sağa ve sola açarak erkeğin içine girmesine izin verir. Bu pozisyonda birlikteliği canlı tutmak tamamen erkeğin performansına ve dayanıklılığına bağlı. Her kadın, bu pozisyonun rahatlığından ve penisin tam olarak içeri girmesinden dolayı daha fazla tercih edilmesine neden oluyor. Misyoner pozisyonunda hamile kalma olasılığının daha yüksek olduğunu da belirtelim.

Ancak burada  kadının daha fazla zevk almasını sağlamak amacıyla küçük bir değişiklik yapabilirsiniz. Uzmanlar misyoner pozisyonundayken kadın rahat edebileceği bir yastığı belin altına koyarak ilişkiye girdiğinde klitoris daha fazla uyarıldığı için bu yöntemde orgazm olma ihtimalinin arttığının altını çiziyor.

kopek

Pozisyon 2: Köpek duruşu

Köpek pozisyonunun bu şekilde isimlendirilmesinin en büyük nedeni kadının bulunduğu şekil yüzünden. Kadın emekler gibi durduğunda aynı köpeği andırıyor. Ancak bu duruşta kadının klitorisi hiçbir şekilde uyarılmıyor yalnızca erkek içeri girip çıkıyordur. Bunu kadın kendi lehine kolaylıkla çevirebilir. Şöyle ki: Kadın yüz üstü yatağa yatar ve kalçasını biraz yukarı doğru kaldırarak bu şekilde erkeğin vajinaya girmesine izin verir. Kadın isterse elini alttan uzataran kendi klitorisini de uyarabilir ya da kadının klitorisi yatağa temas edecek ve tahrik olmasını da sağlayabilir.

ters

Pozisyon 3: Üste çıkma

Diğer pozisyonlara göre kadının hakim olduğu bir pozisyodur. Kadının üstte olduğu bu pozisyonu şekil olarak şöyle ifade edebiliriz. http://kadininkitabi.com
Erkek sırt üstü yatağa uzanır ve kadın da onun üzerine oturarak birleşme sağlanır. Kadının yüzü erkeğin ayaklarına bakar. Hareketler, ritim ve hız tamamen kadının kendi elinde. Her şey kadından sorulur. Erkek bu pozisyonda kadının klitorisini eliyle uyarabilir, göğüslerine dokunabilir. Bu en büyük avantajdır denebilir. Özellikle Kadınların oldukça zevk aldığı bir pozisyon şekli de diyebiliriz.

koltuk 2

Pozisyon 4: Koltuğa oturma

Bu pozisyonda da hakimiyetin yüzde 90′ ı kadına aittir. Öncelikle sert ve rahat bir koltuk seçilir daha sonra erkek buraya oturur ve kadın da arkası dönük bir şekilde erkeğin kucağına oturur. Böylece cinsel birleşme sağlanır. Birleşme hareketi, hızı, ritmi kadına aittir. Bu pozisyonda kadın daha fazla enerji harcar ve yorulur.Ancak bu pozisyonun şöyle bir avantajı var. Erkek kadını sarılabilir, göğüslerine dokunabilir, klitorisini kendi eliyle uyarabilir, boyununu, kulak memelerini  öpebilir ve son avantaj ise kadının saçlarını tutabilir.
KadininKitabi.com olarak bu yazımızda kadınların en çok hangi pozisyondayken daha çok zevk aldığını  paylaştık. Umarız faydalı olmuşuzdur.
Aşağıdaki başlıkların üzerine tıklayarak ilgili konuya erişebilirsiniz.

*Sperm yutmak zararlı mıdır?
*Kadınları Tahrik Eden Sözler
*
Kadınların Zevk Noktaları
©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Ali dedi ki:

  Anlaşılan bu konuyu kızlara sormak lazım.

 2. Musa dedi ki:

  Yav kadın yataga yakışır. Erkek altta olmaz. Boşalmalarda penise zarar gelir. Kadınlarında altta olmak isteyeceklerinden eminim.

 3. hüseyin dedi ki:

  kadınlar altta olur ve acı çekmekden zevk alırlar eğer rahatlamada olursa dokunma keyfineee)))))))))

 4. uyhjlöhyly dedi ki:

  poziksyonlar çok güzeldii hııııııııııııhhh

Yorum Yaz