Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Aralık 2018

Kadınlar İlk Buluşmada Erkeğin Neresine Dikkat Ediyor?

Hem kadın hem de erkek için ilk buluşma ilişkinin kaderini belirleyecek en önemli zamandır. Yani tabiri caizse dananın kuyruğu işte o ilk buluşmada kopuyor.
[ads1]
Biz kadınlar hem seçici hem de titizizdir. Bu yüzden erkekleri tek  bir özelliğe göre seçmeyiz, değerlendirmeyiz.

Son zamanlarda yapılan bir ankete göre, erkeklerin  kadınları etkilemek için klişeleşmiş bazı yöntemlerin istenilen sonuca varılmadığını  ortaya koyuyor. Peki, biz kadınlar ilk buluşmada erkeklerin neresine  dikkat ediyoruz?

Ünlü çöpçatanlık internet sitesi Secret’in uyguladığı bir ankete göre, kadınlar erkeklerin öncelik dış görünüş olduğunda ilk ellerine bakıyor. 1.000 gönüllü kadının katıldığı ankette, 3 kadından 2’sinin ilk buluşmada ellere baktğını ortaya koydu.Gönüllülerrin %59’u ise kaslı ve fit bir vücuda önem verdiğini gösteriyor. Kadınların dış görünüşte dikkat ettiği diğer bir nokta ise ağız ve dudaklar olarak belirlendi.

Kadınların ikinci buluşmada ilişkinin geleceğine yön veren  tek kriter dış görünüş olmuyor. Dört kadından üçü güzel ve ilginç geçen sohbetin ikinci buluşmaya giden garanti yol olduğu görüşünde. Kadınların %69’u ukala tavırlar sergilemeyen, ama özgüvene sahip  erkek aradığını belirtiyor.

Yapılan anketin sonuçlarına dayanılarak kadınların %57’si erkeklerin kendisinden açıkça hoşlandığını hatta iltifat etmesini beklediklerini gösteriyor.

[ads2]
Ankette sorulan diğer faktörlerin başarı yüzdesi de işte böyle.
Kadına içki ısmarlamak %13
Kıyafet ile etkilemek %18
Kariyerinden bahsetmek %21
©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz