Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

Kadın ve Kadına Özel

[ads1]Eski zamanlarda kadınların merak edipte soramadığı, sorsa da aldığı cevabın yetersiz ve istediği yanıtı bulamadığı çok olmuştur. Bu yüzden aylık ya da haftalık olarak çıkan gazete ve dergileri dört gözle bekleyip uzmanların ne diyeceğini beklerdik.

Ama artık günümüzde teknoloji ile birlikte bilgiye ulaşmak oldukça kolay bir hale gelmişken doğru bilgiye ulaşmak için doğru adrese gitmek gerekiyor.

Bu hafta sizlere kadının dilinden anlayan ve merak ettiği tüm konularda uzman görüşlerinden yararlanılarak yazı paylaşan bir site öneriyoruz.

Çiçeği burnunda yepyeni bir kadın sitesi. Güzellik, moda, diyet, magazin, sağlık, birbirinden lezzetli ve denenmiş yemek tarifleri, günlük burç yorumları, aşk, ilişkiler, evlilik, anne ve çocuk gibi zengin içerikli kategorilerinde birbirinden ilgi çekici makalelerin bir arada bulunduğu kadına has bir kadın sitesi.

[ads2]Yemek ve tatlı severler için denenmiş ve defalarca tecrübe edilmiş enfes tariflerin bulunduğu, güzellik ve makyajda merak ettiğiniz tüm pratik ipuçlarına kolayca ulaşabileceksiniz.
Kadınlara has olan bu sitede sıkılmadan dolaşabilir birbirinden ilginç yazıları okuyarak doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz