Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Kasım 2018

Justin Bieber’in Menajerinden Şok Açıklama

Geçtiğimi günlerde bir radro programına konuk olan 19 yaşındaki ünlü sanatçı Justin Bieber artık müziği bıraktığını ve bir daha da müzik yapmayacağını canlı yayında dile getirmişti. Bu söylemiyle bütün hayranlarını hem çok üzmüş hem de oldukça şaşırtmıştı.

[ads2]
Noel tatilini ve yıl başını ailesiyle beraber geçirmek için Hollywood’dan ayrılarak Kanada’ya giden genç popçu birçok kişi tarafından farklı farklı açıklama yapıldıysa da Justin Bieber’in Menajeri yaptığı açıklama ile insanların kafasını allak bulak etti.

Belgesel film niteliğinde olan  “Justin Bieber’s Believe” in vizyona girmesiyle birlikte  sevelerine noel şakası yaptığını söyleyen J. Bieber’ın menajeri sözlerine şu açıklamayla devam etti.” Justin zorlu bir dönemden geçiyor ama kimse endişelenmesin, o hiçbir yere gitmiyor. Yaptığı sadece küçük bir şakadan ibaretti” diyerek Justin’in açıklamasıyla menajerinin açıklaması tamamen zıt olması insanları ikilemde bıraktı.

Justin  Bieber’in “Listen” adlı single haftada 1 milyon 200 bin kere  indirildi ve yeni filmi “Justin Bieber’s Believe” belgesel filmi Türkiye’de yarın (26 aralık 2013) vizyona girecek. Her şey yolunda şu an  Justin emekli falan olmuyor diyerek açıklamasını bitirdi.
©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz