Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2019

Justin Bieber Hangi Film Projesine İmza Atacak?

Bütün genç kızların aklını  başından alan yakışıklı ve sempatik genç şarkıcı Justin Bieber acaba şimdi de  başka projelere de imza atacak mı heyecanla bekleniyor.
Geçtiğimiz hafta sonu Justin Bieber kendi Instagram hesabında kendisine   gönderilmiş “Batman vs Superman” adlı  filmin senaryosunu sevdikleriyle paylaştı. Justin Bieber, acaba bu  filmde rol alacak mı? şimdilik akılları meşgul eden bir soru haline geldi.
[ads2]

Batman filmlerinin hayranı olduğundan sürekli  bahseden Bieber Sosyal medyada oldukça kafa karıştıran fotoğrafıyla  Justin, Robin rolünde mi olacak?  düşüncesini akıllara getirdi.

Şimdilik kesin bir sonuç açıklanmasa da yabancı medya ünlü şarkıcı Justin Bieber “Saturday Night Live” programı veya “Funny Or Die” internet sitesi için skeç hazırladığı iddia ediliyor. Ayrıca  Twitter hesabında paylaştığı  “Funny or Die için bir şey yapacağım” şeklindeki açıklaması ise bu iddiaları destekler biçimde.

Hala Robin rolü hakkında  bir açıklama yapılmayan Batman vs Superman filmi 2015 yılında beyaz perde de olması bekleniyor. Batman rolünü  Ben Affleck, Superman rolünü Henry Cavill oynayacağı kesinleşmiştir.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz