Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Aralık 2018

İşte Hira’nın İlk Fotoğrafları

[ads2]Deniz Akalın ve Okan Kurt evliliğinin en güzel meyvesini, 4 şubat 2014′ te İstanbul- Maslak özel Acıbadem hastanesinde sabah 10:00 da sezaryen doğum yaparak dünyaya getirmiş oldu. Minik bebek Hira 3 kilo 70 gram, 47 cm. boyunda ve oldukça sağlıklı bir kız çocuğu olduğu aynı annesi Demet Akalın’a benzediği de bebeği görenlerin gözünden kaçmıyor.

2012 yılında 3. evliliğini yapan Demet Akalın’ın 40 yaşında kızı Hira’yı kucağına aldığı anda sevinci gözlerinden okunuyordu. Dünyada böyle başka bir mutluluk tatmamış olan Demet Allah’a verdiği bu minik hediye için çok teşekkür ediyor.

hira bebek-3
[ads1]Daha önceden yaptığı röportajlarda “Allah’tan ne istediysem verdi, her şeyim oldu. Bir tek bebeğim olmadı” diyen Demet’in Allah bu duasını da kabul etmiş ve sağlıklı bir kız çocuğu annesi olmasına izin verdi.

İşte minik Hira’nın ilk 2 fotoğrafını paylaşıyoruz. Tam olarak  yüzünü net bir şekilde göstermeselerde Hira’nın ilk görüntüleri böyle

hira bebek hira bebek-2

Tek dileğimiz Demet Akalın ve ailesine Allah uzun ve sağlıklı bir hayat sürdürmeyi, kızları Hira’yı analı- babalı büyütmeyi nasip etsin diyoruz.

hira-bebek-demet akalın bebegi  Hira Bebeğin ilk fotoğrafını büyütmek için resmin üzerine tıkayın.

 ©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz