Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ocak 2019

Her Gün En Az 30 Adet Yiyin!

[ads1]Prof. Dr. Canan Karatay ekmek ve şekerden uzak durun demekten dilinde tüy bittiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Her defasında ekmeği ve şekeri sanki bir öcüymüş gibi anlatması birçok sosyal medyada caps haline geldi. Bu sefer de Canan Karatay zeytin ve zeytin yağına ağırlık verin sağlık bulun diyor. Özellikle doğal ve yağlı yiyecekler yemenin asla kilo yapmayacağının altını çizen Canan Karatay zeytini günde 30 -40 adet yiyebilirsiniz her bir zeytinde, 5 kalori, 1 gr zeytinyağında ise 9 kalori bulunuyor ve vücut için de çok faydalı dedi.

 

[ads2]Ayrıca zeytin ve zeytinyağının .çok iyi bir antioksidan olduğunu ve asla kilo aldırmadığına da dikkat çekti. Zeytin yaprağının çayı da demlenerek içilebilir bu da bağışıklık sistemini güçlendiren harika bir bitkidir.
Sağlıklı ve uzun bir ömür için mucizeyi sağda solda aramayın. Doğal beslendikten sonra hiç bir şekilde kilo alınmaz ve hasta olunmaz. Ekmek ve şeker tüketimi kişinin bağışıklık sistemini çökertir obezite ile burun buruna gelmenize neden olur. Tereyağını, kaymağı bol bol tüketin diyen Canan Karatay’ ın bu önerilerine mutlaka kulak vermeli zayıflamanın formülünü ilaçlarda aramamalıyız.
Kadının Kitabı.com Özel haberidir. İzinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz