Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Kasım 2018

Hem Evliyim Hem De 3000 Erkekle Cinsel İlişkiye Girdim

28 yaşına kadar hiç kimseyle cinsel ilişkiye girmeyen Maria Calvert 28 yaşını geldiğinde dünya evine girerek ilk defa kocasıyla birlikte olduğunu söyledi ve o günden sonra 63 yaşına kadar 3000 erkekle nasıl birlikte olduğunu anlattı.

[ads1]Bir gün mutfağa bir şeyler hazırlamak için girdim ve masanın  üzerinde bir dergi gördüm. Yetişkinlere özel açık saçık resimler içeren ve hikayelerden oluşan bu dergiyi açtım birazcık karıştırdım. Baktıkça tahrik oluyordum daha sonra içindeki bir alanda eş değiştirme ile alakalı bir reklam gördüm. Daha sonradan şu anki eşi ile önce şaka ile karışık “hadi eş değiştirelim” gibi konuşmaya başladık. Şakayla başladı ancak ikimizde ciddi şekilde “acaba yapalım mı demeye koyulduk “ anladık ki ikimiz de ciddiyiz. Daha sonradan resimdeki eş değiştirme kulübüne kayıt olduk.

3000-erkekle-cinsel iliski-2

O gün bugündür sürekli eş değiştiriyoruz hatta bir keresinde bir gece 14 farklı erkekle birlikte oldum. Belki daha fazla olmuştur ancak saymayı karıştırdım. Diyen Maria’ya  “bugüne kadar pişmanlığınız oldu mu?” Sorusuna gelince ise şu yanıtı verdi: evet bugüne kadar gerçekten bir şeyden çok pişmanım, oda neden daha önceden bunu yapmadığım.

3000-erkekle-cinsel iliski-
Biz kadının kitabı.com olarak bu aile yaşantısı ve yaptıklarını kesinlikle tasvip etmiyoruz. Bu haberi yayınlamamızın sebebi ise amerika’da avrupa’da insanların ailevi yaşantıları ve cinsel hayata bakış açılarını gözler önüne sermek. Kesinlikle onları model olarak göstermek değil. Hatta yaptıklarını ahlaksızlık, namussuzluk hatta şerefsizlik olarak nitelendirmek içindir.

[ads2]Dünya gittikçe kötüye giderken anne baba olarak evlatlarımız geleceği hakkında da şüpheye düşmüyor değiliz. Ama iyi bir evlat yetiştirmek için mutlaka küçük yaşta çocuğa doğruluk, dürüstlük,  ahlaklılık ve namusluluk gibi kavramları iyi aşılamak ve ona iyi örnek olmak gerekir. Eğer sizde bu tür cinsel hayatı tavsiye eder ve uygularsanız çocuğunuzda buna yabancı olmayacak ve ileriki yaşlarda kendisi de bu tür şeylere yönelecektir. Bu da kesinlikle aile hayatını zedeleyen şeylerin başında gelir.
Kadının kitabı.com özel haberi de izinsiz olarak kullanılamaz…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz