Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ocak 2019

Haziran Ayının Astrolojik Olarak Önemli Tarihleri

[ads1]13 Haziran / Yay burcunda Dolunay

Bazı olayların büyümesi, daha önceden aklınıza gelmeyen, fark edemediğiniz şeyleri  görmenizi sağlayacak. Bu durum sizin biraz gerilmenize, sinirlerinizin alt üst olmasına neden olabilir. Çevrenizdeki kişilerle, ailenizle, yakın arkadaşlarınızla ilgili bazı tedirginlikler meydana gelebilir. Yapacağınız ziyaretlerde toplantılarda ya da seyahatlerde bazı sıkıntılarla karşılaşmanız muhtemeldir. Yeni bir şeyler öğrenme, keşfetme gibi durumlarda dikkatli davranmaya çalışın.

13 Haziran / Venüs, Satürn karşıtlığı

Flörtünüzle ya da yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi düzeltmek için biraz çaba sarfetmelisiniz. Karşınızdakinin yükünü biraz hafifletmenizde fayda var. Hele de evlilik gibi ciddi bir ilişki içindeyseniz  bazı konuların üstesinden gelmeniz gerekecektir. İlişkinizin devam etmesi için bu sefer de siz alttan  almayı deneyin.

7 Haziran / Merkür geri gidiyor

İletişim gezegeni olarak tabir edilen Merkür 1 Temmuz’a kadar geri harekete geçecek. Olacak etkiler de bu tarihlerden birkaç gün öncesinde  ve sonrasında hissedilecek. İletişim problemlerinin yaşanmaması için bu dönemi dikkatli geçirmenizi öneririz. Elektronik eşyalarınız ile alakalı bazı problemlerle karşılaşabileceğiniz için hafıza kartının bir yedeğini almanız yerinde olacaktır.

14 Haziran / Mars Pluto karesi

Eğer bu aralar dürtülerinizi kontrol etmezseniz başınızı biraz belaya sokabilirsiniz. Güç savaşı yapmaktan kaçının. Karşınızdaki  kişinin gücünü yok saymayın. Önemli olaylara sebep olacak şeyler olabilir.

[ads2]25 Haziran / Mars Uranüs karşıtlığı

Ay sonuna yaklaşırken sinirlerinizi kontrol altına almakta zorlanabilirsiniz. Birdenbire  ortaya çıkan durumlara aşırı tepki gösterebilirsiniz. Benzer durumlar yıl başına doğru da ortaya çıkmıştı. Olayları problemsiz atlatmak için vereceğiniz tepkilerinizi kontrol edin. Gücünüzün yetmeyeceği güç savaşlarından sakının.

27 Haziran / Yengeç burcunda Yeni ay

Aile, vatan, millet gibi kutsal duygularının öneminin artacağı bir döneme giriyorsunuz. Manevi değerlere önem veriyorsunuz ve bunu korumak için de bir şeyler yapmalısınız.  Sadece bağlı olmak buna yetmeyecektir. Daha hassas ve duygusal olabilirsiniz. Ruhunuzu güzel anılarla canlandırmalı geleceğe açık yürekle sarılmalısınız.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz