Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Kasım 2018

Güzelliğiniz İçin Buz Terapisi

Evde herkesin kolaylıkla bulabileceği ve uygulayabileceği muhteşem bir terapi: Buz Terapisi. İşte bir buzu nasıl kullanacaksınız bir görelim…

[ads2]
Güzellik İçin Buz Terapisi
Buz kan dolaşımını artırarak erken kırışıklıkları önleyen harika bir araçtır.

Sivilce Ve Kızarıklık İçin Buz Terapisi Uygulayın
Yüzünüzde yada başka bir yerinizde bir kızarıklık, sivilce oluştuğunu fark ettiyseniz hemn bir parça buzu alın ve o bölgenin üzerinde dolaştırın.
Çünkü soğuki kızarıklığı, acıyı ortadan kaldırmak için oldukça etkili bir yöntemdir.Eğer buzu elde tutmak zor geliyorsa ince bir beze sarın ve kızarıklığın veya sivilcenin üzerinde 5-10 dakika tutun . İşe yaradığını göreceksiniz.

Şişmiş Göz Kapakları İçin Buz
Eğer uykusuz bir gece geçirdiniz ve sabah gözlerinizin altında torbalar bulduysanız endişelenmeyin ! Alt göz kapağınıza bir buz küpü koyun ve hemen şişliğin azaldığına tanık olun. Güçlü bir etki için,çay veya kahve donabilir . Uzmanlar ayrıca başka bir yol öneriyor; kızarmış gözler için ince dilimlenmiş yarım daire salatalık ile buz küpleri mükemmel bir çare .

[ads1]
Ölü Deri Hücrelerini Buz İle Ortadan Kaldırın
Buz, ciltteki ölü hücreleri kaldırmak için harika bir yöntemdir . Ölü hücrelerden buzlu meyve maskesi yaparak kurtulabilirsiniz.
Çilek, salatalık ya da muz gibi meyveleri blendırdan geçirerip buzlukta dondurmak için bırakın . Bu püre halindeki vitamin ile cildinizi silin . Bir süre sonra cildinizin pürüzsüz ve sağlıklı olduğunu göreceksiniz .
©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz