Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Kasım 2018

Gözaltı Morlukları

 

              Gözaltı Morlukları ve Tedavisi

Görünüşü ile bizleri oldukça rahatsız eden gözaltı morluklarının birçok nedeni bulunmaktadır.  Şimdilerde birçok derde derman olan bitkisel karışımları hayatımıza dâhil eden İbrahim Saraçoğlu gözaltı morlukları için birçok bitkisel karışımlar önermektedir. Özellikle bir hafta boyunca düzenli olarak gözaltına sürülecek olan üzüm çekirdeği yağı sürülecek olup, bu haftanın takibindeki hafta içerisinde ise nar çekirdeği yağı kullanılacaktır. Soğuk olarak uygulanacak olan bu yağlar sonrasında gözaltında bizleri oldukça rahatsız eden morluklardan da kurtulmuş olacağız.Gözaltı Morlukları

Ihlamur, zambak, papatya ve lavanta ile yapılacak olan karışımı uygulayıp 10 dakika bekleriz. Bu işlemi her defasında taze olarak hazırlayıp, düzenli olarak kullandıktan sonra yalnızca morluklardan kurtulmayacak olup, aynı zamanda gözlerimizdeki şişlerden ve yorgunluktan da kurtuluruz. Sürülen yoğurt suyu ve konulan elma kabuğu da hazırlamış olduğumuz bu özel karışım kadar etkili olacaktır.

Diğer bir özel karışım ise ebegümeci ile hazırlanmaktadır. Havanda dövülmekte olan ebegümeci içerisine bir elmanın suyu eklenecektir. Elde etmiş olduğumuz karışımı bir gazlı bez arasına koyduktan sonra en az 20 dakika boyunca gözaltlarında bekleteceğiz.

 

Düzenli Uygulanması Gereken Bitkisel Kürler

Yukarıda saymış olduğumuz kürlerin yanı sıra İbrahim Saraçoğlu gözaltı morlukları için daha birçok yöntemler önermektedir. Özellikle de birçok kişi tarafından oldukça kolay olduğu için tercih edilmekte olan patates küründe, iki dilim çiğ patates 15 dakika boyunca göz üstünde bekletilmektedir.Gözaltı Morlukları

Patatesleri aldıktan sonra yarım çay bardağı içerisinde demlenmiş olan iki poşet çayın çıkan demini soğuttuktan sonra bir makyaj pamuğu yardımı ile gözaltlarımıza uygulamalıyız. 10 dakika bekletilecek olan pamuklar alındıktan sonra uygulama yapılan bölgeyi yıkayarak kurulamalıyız. Uygulanmakta olan bu yöntemler özellikle gözaltlarımızın daha gergin olmasını sağlayacak olup, morluları giderek daha canlı görünümler kazanmalarını sağlayacaktır. Her birisi denenmiş olan bu yöntemlerin her defasında taze olarak hazırlanması ve gerekli görüldüğü süreler kadar uygulanması alınacak olan sonuçlarda fazlası ile etkilidir.

Az ya da fazla sürelerde uygulanacak olan yöntemlerin 15 günde ya da bir ay gibi uzun sürelerde uygulanacak olması istenilen sonuçlara ulaşamamaya neden olmaktadır. Hafta da en az birkaç kez uygulanması gereken bu yöntemlerin yanı sıra gün içerisinde fazlaca tüketilecek olan nane ve maydanoz da bu konuda olumlu sonuçlar sağlayacaktır.

 

Doğal Yöntemlerle Morluklardan Kurtulun

Yorgunluk, uykusuzluk, hastalık, sigara kullanımı, böbrek rahatsızlıkları ve genetik problemlere bağlı olarak oluşmakta olan gözaltı morlukları istenilmeyen görüntüleri yüzünden birçok kişiyi çileden çıkarmaktadır. Denenen birçok yönteme rağmen bir türlü gitmeyen morluklardan kurtulmak için öncelikle geceleri erken yaymaya özen gösterilmesi gerekmektedir.Gözaltı Morlukları

Uykuyu almış olan vücuttaki tüm organlar her daim normal görüntülerinde olup, normal akışlarına devam edeceklerdir. Bunun yanı sıra vücut için oldukça önemli olan su gerektiği kadar kullanılması gerekmektedir. Vücut gerektiği sıvıya sahip olamadığında çok çabuk kırışacak ve yaşlanacaktır. Genetik olan gözaltı morluklarına çare olarak şimdilerde cilt rengini dengelemekte olan kremler tercih edilmekte olup bunun yanı sıra güzellik merkezlerinde uygulanan kimyasal peelingler de hiçbir işe yaramamakta ve farklı olumsuz etkilere neden olmaktadır.

İbrahim Saraçoğlu gözaltı morlukları için her zaman doğal yöntemlerin tercih edilmesi gerektiğini savunmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz