Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Aralık 2018

Göbek Yağını Eriten İçecekler

ister doğumdan kalan göbeğiniz olsun isterseniz de fazla kilolardan kaynaklanan  göbeğiniz olsun oldukça rahatsız edici ve moral bozucu bir görüntüdür.Biz kadının kitabı.com olarak göbek eritmeye yardımcı içeceklerden bahsedeceğiz. Elbette ki sadece bir şeyleri içerik kimse zayıflayamaz ancak bazı içeceklerin diğerlerine göre sindirime yardımcı ve yağları eritmeye yarar özellikleri vardır.

limonlu su

1. Aromalandırınmış su

Zayıflamak isteyenlerin baş tacı olan su bir süre sonra, içildiğinde artık mide bulandırmaya başlar ve artık bıkkınlık gelir çünkü sürekli sade suyu içmek gerçekten zordur ve sade suyu biraz tatlandırmak içimini kolaylaştıracaktır. Mesela içeceğiniz suyu bir miktar aroma kalmak, tatlandırmak suyu içmeye yardımcı olacaktır. Örneğin içeceğiniz suyun  içine birazcık limon damlatabilirsiniz ya da portakal sıkabilirsiniz. Bu şekilde hem sade su içmiş olacaksınız hem de c vitamini bakımından zengin olan portakal ve limondan da yararlaacaksınız. Limon ya da portakal yerine 1 litre suya 1 adet şeftali püresi yaparak da aroma katabilirsiniz.Yakkkhttp://kadininkitabi.com

karpuz-kokteyl-tarif
2. Meyveli kokteyller

Meyve şekerleri doğal şekerdir ve meyve tüm olarak tüketildiğine  tokluk sağlar, ancak meyve deyip de sürekli vücuda şeker depo etmek çok da faydalı değildir . Özellikle diyete başladığınız dönemlerde canınız sürekli şekerli bir şeyler isteyecek ve bunun için çikolata tüketmeye yöneleceksiniz. Bunun yerine acıktığınızda ara öğün olarak, meyvelerden şeker ihtiyacını karşılayabilir hem de vitaminleri alabilirsiniz. Örneğin oldukça sulu olan karpuzun meyve kokteyli yapabilirsiniz. Hem sulu hem şekerli hem de doyurucudur ayrıca karpuzun bağırsakları yumuşatmak ve çalıştırmak gibi bazı özellikleri vardır.
Karpuz kokteyli nasıl yapılır?

nane cay
3. Buzlu naneli çay

Özellikle sıcak havalarda rahatlıkla tüketebileceğiniz bir içecektir. Nane, midenin rahat çalışmasını sağlar ve  midedeki şişliklerin giderilmesinde yardımcı olur. Emziren anneler naneyi kullanmamalılar, çünkü nane, sütü azaltıcı bir etkiye sahiptir bu yüzden bebeklerini emziren annelere nane bitkisini önermiyoruz.

[ads2]


yesil--cay4. Yeşil çay yeşil çay

Kanser ve kalp hastalıkları riskini düşüren mucizevi bir bitkidir günde 2 fincan yeşil çay içerek hem yağlarınızı daha hızlı yakar hemde daha sağlıklı bir vücuda sahip olursunuz (yeşil çayın diğer faydalarını öğrenmek için buraya tıklayın)
Gördüğünüz gibi aslında bunlar bizim bildiğimiz içecekler ancak yerinde ve zamanında tüketilirse göbeğinizdeki yağları eritmeye yardımcı olacaklardır.
Kadının kitabı.com özel haberidir izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz