Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ocak 2019

Dümdüz Bir Karın İçin Günde 10 Dakika Yeterli

[ads1]Günde 10 Dakikada Dümdüz Bir Karın İçin bu hareketleri yaptığınızda 2 hafta içinde karnınızdaki ve göbeğinizdeki yağların ne kadar eridiğini göreceksiniz.
Sadece yapmanız gereken her gün düzenli bir şekilde en az,yemek yemeden 2 saat önce yada yemek yedikten 2 saat sonra yapmanız gerekiyor. Sadece bu hareketlere özgü bir kural değil bu. Hangi sporu yaparsanız yapın yemek yemeden 2 saat önce yada yemek yedikten 2 saat sonra kuralını bozmayın. Ne tok karnına spor yapılır,ne de spor  yaptıktan hemen sonra da yemek yenir. Nedeni ise vücut spor yapmaya başladıktan sonra bütün damarlar açılır genişler kalp daha hızlı atar hücreleriniz toksinleri atmaya  çalışır. Siz sporun hemen ardından yemek  yediğinizde açılmış hücrelere daha hızlı yağ, şeker, karbonhidrat yerleşir.Karnınız tokken de aynı durum geçerlidir. Zaten  mideniz doluyken fazla hareket etmeniz midenizin bulanmasına neden olur. Nasıl karnınız açken bile çok koşmak mide bulandırıyorsa tokken de biraz fazla hareket aynı sonucu doğurur.

[ads2]
Bu hareketleri günde sadece 10 dakikanızı ayırıp, yapmayı alışkanlık haline  getirdiğinizde kendinizi hem  daha dinç hem de daha zinde hissedeceksiniz.
Vücudunuz sadece yürümeyle hareket etmiş olmuyor. Belli bir yaşa geldiğinizde eklemlerinizde kireçlenme meydana gelmemesi için muhakkak yapılması gereken hareketlerdir.
Bu resimdeki hareketleri yaparken 3 saniye durup bekleyin en az 10 defa tekrar edin. Eğer ilk yaptığınızda çok  zorlandığınızı düşünüyorsanız kendinizi hemen  zorlamaya çalışmayın bir kaç gün 5 er defa yaparak git gide sayıları artırın. Böylece hevesiniz hemen  kırılmaz ve incinmeden alışmış olursunuz.

karin hareketleri gobek eritme 1 karin hareketleri gobek eritme 2 karin hareketleri gobek eritme 3 karin hareketleri gobek eritme 4 karin hareketleri gobek eritme 5 karin hareketleri gobek eritme 6Bu sporu yapmaya başladığınızda diyet de yaparsanız sağlıklı ve düzgün bir şekilde kilo verebilirsiniz.
Diyete başlamak istiyorsanız önce  kendinize uygun bir diyet programı belirlemelisiniz.
Diyet programlarımıza ve diyet listelerimize göz atmak için buraya tıklayın.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz