Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ocak 2019

Geçmişten Bugüne Aşırı Değişen 11 Ünlü İsim

[ads2]Dünyaca ünlü isimler acaba gençliklerinde bu denli değişebileceklerini tahmin etmiş miydi? Bu soruya elbette yanıt vermek çok zor, fakat sizler için küçük bir araştırma ile geçmişten günümüze figür ve yüz yapıları aşırı biçimde değişen ünlüleri tespit etmeyi başardık. Belkide; bundan yıllar önde çekilen fotoğrafları ile bugünkü halleri arasında dağlar kadar fark olan ünlüleri sizler bile tanımakta güçlük çekeceksiniz. İşte o ünlüler

1) Eminem: Rap müziğin önemli isimlerinden birisi olan Eminem yaklaşık 15 yıl önce adını duyurmuştu.

eminem

2) Justin Timberlake: Pop müziğinin unutulmaz sesi Timberlake 2012 yılında yaptığı evlilikle adından sıkça söz ettirmişti.

justin timberlake

3) Victoria Beckham: Bir döneme damgasını vuran İngiliz grup Spice Girls’ün üyesi olan Beckham, doğal güzelliğiyle ve 20 yıl içerisindeki aşırı değişimiyle dikkatleri üzerinde topluyor.

victoria beckham

4) Lady Gaga: İnanılmaz güzellikte sesi ve canlı sahne performansıyla milyonları kendisine hayran bırakan Gaga, özellikle meşhur olmasının ardından yaşadığı aşırı değişimi gözler önüne serer nitelikte.

lady gaga

5) Beyonce: Dansları ve şarkılarıyla ünlenen ABD’li şarkıcı Beyonce’da bu değişimde geri kalır cinsten değil.

beyonce

6) Shakira: Aslen Lübnanlı olan Shakira, Kolombiya’da dünyaya gelmiştir. Latin müziğiyle pop müziği mükemmel bir biçimde sentezleyen sanatçı gençliği ve günümüzdeki haliyle büyük değişim yaşamışa benziyor.

shakira

[ads1]7) Nicole Kidman: Avustralyalı ünlü sinema aktristi  N. Kidman, güzelliği ve oyunculuğuyla Oscar ödülüne layık görülmüş. Aynı zamanda gençlik dönemlerinden bugüne kadar geçirdiği değişimle Kidman, dudak uçuklatacak cinsten.

nicole kidman

8) Megan Fox: Mankenlikle podyumlara merhaba diyen ABDli güzel Megan Fox, aynı zamanda başarılı dizi performansıyla da kendisine hayran bir kitle oluşturmayı başardı. Dünü ile bugünü arasında dağlar kadar fark bulunan Fox aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü üzere bir hayli değişmiş.

megan foks

9) George Clooney: Ünlü sinema oyuncusu G. Clooney, oyunculuk performansının yanı sıra, sıra dışı değişimiyle de dikkatleri üzerinde topluyor.

george clooney

10) 50 Cent: Rap müzik ile pop müziği sentezleyen Curtis James Jackson, 50 Cent adıyla sahnelere çıkmadan önce ve bugünkü haliyle aşağıda yer almaktadır.

50 cent

11) Charlize Theron: Sanırım ünlüler arasında en büyük değişimi Güney Afrikalı sinema sanatçısı Theron yaşamış. Aşağıdaki fotoğraf da bunun kanıtı niteliğinde.

charlize theron

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz