Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ocak 2019

Esmer Kadına Yakışan 5 Saç Rengi

[ads1]Karamel Kahve

Karamel kahve rengi aslında birçok rengi içinde barındırıyor. Taban rengi kahve tonu olan ve altın tonlamaları ile de saça harika bir ışıltı kazandıran bu renk 2015 yılının en çok sevilen ve tercih edilen saç renkleri arasına girmeye aday. Mesela Jennifer Lopez, şimdiden  bu rengi tercih eden ünlüler arasına girdi bile. Göz rengi ile de kusursuz bir uyum içinde olan Jennifer Lopez bu rengi seçmekle iyi bir seçim yapmış oldu.

esmer sac rengi

Kızıl Kahverengi

Güneşin altında parlayan kahverengi gibi bakırı da andıran kızıl kahverengi Natalie Portman’ın büsbütün gözlerinin rengini ortaya çıkarmış. Bu saç rengi de esmer tenlilere oldukça yakışır tonda…

esmer sac rengi 2

Maun

Salma Hayek’e net hatta oldukça keskin bir görünüş veren bir hale sokmuş. Diğer bir deyişle ombre saç modelini kendine uyarlayan Salma Hayek 2 farklı saç rengini tek bir saçta toplayarak esmer kadınlara yakışan saç renginin de birisinin bu olacağını gösteren harika bir örnek teşkil ediyor. Kendi saç renginizin dışında ayrı bir renk ile siz de saçlarınızı boyayarak hem ombre saç modasına dahil olur hem de yüzünüze yeni bir imaj getirmiş olursunuz.

esmer sac rengi 3

Koyu Kül Kahve

Hepimizin yakından tanıdığı ve takip ettiği güzel ünlü Mila Kunis’in klasik saç kesimi ona muhteşem bir hava katmaktadır. Bu kesime uygulanmış koyu kül kahve tonları saçlarının şeklini ve yüzünün güzelliğini iyice ortaya çıkarmış görünüyor. Bu saç rengi  orta ve uzun saçlı esmer kadınlarda tercih edilmesi oldukça mantıklı bir seçim olacaktır. Özellikle de kat kat kesilmiş saçlara vurgulanan koyu kül kahve….

esmer sac rengi 4

Siyah

[ads2]Esmer kadına genellikle koyu tonlar yakışıyor diyebiliri. Katty Pery de burada çok esmer gibi görünmese de kendisi esmer bir kadın. Koyu  renklerin içinde en yoğun olan renk ise siyah. Siyah beyaz tenli birine yakışmasa da esmer kadınlara fazlasıyla yakışıyor diyebiliriz. Modası ve zamanı geçmeyen renklerden biri olan siyah 2015′ te de birçok kişi tarafından tercih edilecek…
©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz

esmer sac rengi 5

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz