Bumerang - Yazarkafe
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ocak 2019

Erkeklerin Zevk Noktaları Nelerdir?

Cinsel ilişki denilen şey, şu hayatta yemek -içmek, nefes almak kadar önemli bir ihtiyaçtır. Cinsel birliktliğin en güzel ve özel yanı kendin zevk alırken aynı anda karşındaki kişiye de o  oranda ya da daha fazlasını karşındakine de verebilmedir. Partnerinle sevişirken hem kendin zevk alıyor hem de ona zevk verebiliyorsun. Cinsel birliktelikte çoğu zaman tek taraflı doyum olmuyor. İşte bu yüzden yapılan evliliklerde bilinçli olarak anlamasak da kocaya karşı hiç bir adamı değişemezsiniz. Başka bir erkek belki şu an ki kocanızdan daha hoş ve cazibeli gelebilir ama asla kocanızın yerini alamaz. İştetam da  burada llah tarafından bizelere verilen bir his devreye giriyor. Şayet eşimize karşı bu ilahi aşk- bağlılık olmasaydı hiçbir evlilik sürecinde bir çocuk bile dünyaya gelmezdi. Birkaç yıl sonunda evliliklere son nokta koyulur ve biterdi.Erkeklerin Zevk Noktaları Nelerdir?

Zevk Noktaları

Se.ksin hayatımızdaki yerini biliyor ve eşinizi daha iyi tanımak istiyorsanız Erkeklerin zevk noktalarını Kadının Kitabı.com’la keşfedin.

Beyin

Kadın ve erkek için en önemli organ beyindir. Çünkü ilişki isteği beyinde başlar. Eğer düşünmeden ilişkiye girmek gibi bir şey olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsnuz. Önce kadın ve erkek o anı beyninde canlandırır ve ondan sonra hormonlar salgılanmaya başlar ve içimizde çılgınbir his oluşur.

Biz kadınlar duygusalızdır. Yatakta bile duygusallık ve romantizm ararız. Ancak erkekler bizim gibi değiller. Erkekler görsellikten etkilenirler.
O yüzden güzel ve çekici bir kadın geçince ağızlarından su akar. Kadınların önünden seksi bir adam geçince aynı tepkiyi göremeyiz.
İşte eşinizin bu zaafından yola çıkarak onu görselliğinizle yani çekiciliğinizle baştan çıkarabilirsiniz.

Burun

Şöyle düşünelim; alışveriş merkezine aykkabı çanta almaya gittiniz. Orada bulunan bir kahve dükkanından gelen koku sizi etkisi altına alıyor ve derhal oraya girip kendinize bir fincan kahve sipariş ediyorsunuz . Çoğumuza başına gelmiştir bu durum.

Aynı durum erkeklerin burnu için de geçerlidir. Eğer erkeği baştan çıkarmak istiyorsanız burun faktörünü göz ardı etmeyin. Güzel kokan kadınlar her zaman arzulanır, kötü kokan bir kadın ise yanında ister kadın ister erkek olsun yanından uzaklaşmasına neden olur.

Siz siz olun kişisel bakımınızdan taviz vermeyin ve her zaman çiçek gibi harika kokun. Erkeği etkilemek için harika bir çözüm.

Dudak

Dudakların doğru kullanımı ve sıcak teması erkekleri baştan çıkarmanın diğer etkili bir yoludur. Erkeği ıslak ve şehvetli bir öpüşten sonra “vazgeçtim” deme şansınız asla olmaz 🙂

Boyun

Boyun vüzudumuzdaki hassas bölgelerden biridir. Boyuna dudağın içiyle yapılacak yumuşak ve ıslak bir öpücük, sıcak bir nefes alıp verme ve hoş ve tahrik edici sözler erkeğin aklını başından almak için kesin çözüm. Dilinizi kullanarak öpeceğiniz boyun onu çıldırmasına neden olur.

Kulak

Kulak, hassas ve kıkırdaksı yapısıyla her tür dokunuşa karşı duyarlıdır. Kulak memelerine ve kulak memesinin arkasına yapacağınız çılgın ve tahrik edici emme, öpme ve konuşma onun sevişmeye başlamasına neden olacaktır.Erkeklerin Zevk Noktaları Nelerdir?

Cinsel organ ve testisler

Bunu söylememize gerek yoktu ama yinede bahsetmemiz konunun tamamlanması bakımından gerekli.
Hiç tahrik olmamış ve sevişme aklından bile geçmeyen erkeğin cinsel organına yapacağınız küçük bir hareket onu hemen istediğiniz sonuca götürecektir. Unutmadan hiç bir erkek bırak, dokunma, yapma etme demez. bizden söylemesi 🙂
Erkeği istediği gibi tahrik etme ve onları baştan çıkarma kadınlara verilen mucizevi bir yetenektir. Yeter ki kadınlar nokta atışının kurallarını bilsinler.

                                                                      Kadınların zevk noktaları nelerdir?


©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz